Wpis z mikrobloga

#rozdajo ebook + kod rabatowy na książkę (i inne rzeczy :)

ebook "Junior Developer" - co powinieneś potrafić do pierwszej pracy jako programista.

U Pana @JavaDevMatt wygrałem ebooka, którego już kiedyś kupiłem więc niech inny mirek skorzysta :)

Przy okazji chce zaprosić do obserwowania mojego tagu #kodyodlubiekiedy

Zamieszczam na nim kody promocyjne do różnych usług, również dla obecnych użytkowników.
Zamieściłem już na nim kody, które pozwalają wynająć taniej hotele, pojeździć hulajnogą około 20 godzin za darmo, wypożyczać samochody na godzinny, a nawet odebrać 240 zł w gotówce.

Część z tych kodów jest dalej aktywna - do odebrania jest równo 780 zł zawsze można mi napisać prywatną wiadomość a prześlę aktualną listę :)

Można się również zapisać na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 511 mirków)
-
Zasady - musisz zaplusować wpis
Jeśli chcesz podwoić swoją szansę to mnie obserwuj

Mateusz - autor książki, wygenerował również dla mireczków kod rabatowy na zakup w jego sklepie - 15 zł do wykorzystania na juniordeveloper.pl -kod rabatowy: LubieKiedy

#ebook #naukaprogramowania #nieprogramowanie #ksiazki

Ja już organizowałem kilka rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) były do wygrania podwójne bilety VIP do kina: pierwsze, drugie, trzecie oraz pizza
Losowanie za około 24 godziny przez mirkolos
LubieKiedy - #rozdajo ebook + kod rabatowy na książkę (i inne rzeczy :)

ebook "Jun...

źródło: comment_TxEApqgvY1UOjKZjYRObDhIpKGQeg0y4.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
WYNIKI LOSOWANIA

@DarPiesni - odezwij się na PW :) szkoda, że jedyna Twoja aktywność na Wykopie to plusowanie rozdajo (,) jakbyś jednak nie chciał przeczytać audiobooka to daj znać czy bym znalazł kolejnego mirka któremu się przyda ta pozycja czytelnicza :)
  • Odpowiedz