Wpis z mikrobloga

#gonciarz #!$%@? wykopki wy to wszystko łykacie jak pelikany xD Czaicie, że to najpewniej gonciarz montował te filmy? Że on sam zdecydował, żeby te jego płaku płaku się na filmie pojawiły? Że on wstawiał jump cuty i smutne muzyczki pod to? I dziwnym trafem to na cześci na jego kanale jest najwięcej tych jego płaczów? ROK po rozstaniu? Gdzie nic takiego nie jest na tym filmie mówione?

A wy zarzucacie dziewczynie na tym filmie, że jest nieszczera? xD

pluję na was piwniczaki

#youtube #
d.....2 - #gonciarz #!$%@? wykopki wy to wszystko łykacie jak pelikany xD Czaicie, że...

źródło: comment_MJ74pnnKWXSLZTWZrqwO04N75v3IdVtG.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 39
@durielek2 przeciez to sa najbardziej zaklamana para na polslim jutubie. Jechali na tym że widzowie chcieli zeby byli razem, a oni wciskali kit. Ja to sie dziwie gonciarzowi ze on sie w ogole z nia związał. Ani ona ładna, no moze inteligentna. Ja zawsze mialem wrazenie ze ta kaska to taka zwykla suka ktora ubiera wszystko w ladne slowa. Mam wrazenie ze prywatnie to tala jedzowata baba. Moge nie miec racji
  • Odpowiedz
@durielek2: @Myslim: ale ja z was kisne, nagrali filmik i teraz csi wykop aka pudelek robi od trzech dni imbe bo gonczak plakal a ta suka sie usmiechala... rok minal, kanciarz wraca do formy z filmikami, przestal coachowac i #!$%@? o tym bieganiu, kaska nagrala sporo fajnych i ciekawych filmikow, a wy tylko widzicie drame
  • Odpowiedz
  • 3
@5684379 mnie to tam #!$%@? obchodzi. Ani gonciarza ani jej nie lubie. Ja kisne z ich stalych widzów ze sie dali tak manipulowac heh ale bardziej kisne z gonciarza ze sie w ogóle za to dupe wziął, a teraz beczy. Laska co zapytana przy setkach ludzi o ich związek bez mrugniecia okiem klamie jak z nut, ze nie sa razem i jemu sie lampka w glowie nie zapaliła no to juz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@durielek2: gość to strasznie sprzedajna bulwa. Celowo wrzucił jak sobie płacze, robiąc z siebie cipkę, byle by zwiększyć swoje zasięgi. Co najlepsze widać, że mu się to udało, nawet po tym wpisie
  • Odpowiedz
@Kreation: no kurde koleś dzień później cieszy mordę na insta, że jego płacze są na #1 na czasie xD tak jak ktoś pisał, on by zrobił filmik z pogrzebu własnej matki jakby mu to miało nabić wyświetlenia
  • Odpowiedz