Wpis z mikrobloga

  • 40
#orange #abonament #telefony
Tak się zastanawiam czym kierują się ludzie biorący telefon na abonament. Aktualnie mam kartę Orange free. Doładowuje konto za 30zł i dostaje 15GB internetu. Do tego dokupuje pakiet i za 25zl dostaje darmowe rozmowy i smsy do wszystkich i internet od 15GB do 20GB zależne od stażu. Z ciekawości sprawdziłem ofertę Orange na abonament i żeby mieć to samo muszę placic 75zl i wiązać się z nimi na dwa lata gdzie za telefon i tak płacisz ratę ? Screeny ofert w komentarzach. Ktoś ma jakieś logiczne wytłumaczenie tego zjawiska?
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurrła tylko oferta na karte i X I A O M I. Ludzie którzy mają abonament i nie maja xiaomi to debile i c--j. xDXDXD
tagi technologiczne na wykopie w pigułce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MobileVikingsPL: zależy ile tych kart musisz później zarządzać, czy potrzebujesz jakiś nietypowych abonamentów i czy nie jesteś na tyle dobrym klientem byś nie miał oferty workowej czego nie wynegocjujesz w prepaid. Dodatkowo z całym szacunkiem dla was ale z doświadczenia wiem, że nadajniki play == problemy. Nie mówię o MV teraz ale play jest tak zakłamaną siecią, że nigdy w życiu nie dotknę niczego co ma z nimi cokolwiek wspólnego,
  • Odpowiedz
@K_eM1: u stary do tego trzeba mieć 200
IQ
A tak serio to telefony na kartę kojarzą mi się z przegrywami; „nie napisze mu bo mam drogo” „czekaj pakiet mi się skończył” podpisanie abonamentu to była jedna z pierwszych rzeczy które zrobiłam po odebraniu dowodu i nigdy z tego nie zrezygnuje.
Poza tym płace 150 w jednej fakturze zł za trzy numery i internet mobilny wiec liż mi buty.
  • Odpowiedz