Wpis z mikrobloga

#orange #abonament #telefony
Tak się zastanawiam czym kierują się ludzie biorący telefon na abonament. Aktualnie mam kartę Orange free. Doładowuje konto za 30zł i dostaje 15GB internetu. Do tego dokupuje pakiet i za 25zl dostaje darmowe rozmowy i smsy do wszystkich i internet od 15GB do 20GB zależne od stażu. Z ciekawości sprawdziłem ofertę Orange na abonament i żeby mieć to samo muszę placic 75zl i wiązać się z nimi na dwa lata gdzie za telefon i tak płacisz ratę ? Screeny ofert w komentarzach. Ktoś ma jakieś logiczne wytłumaczenie tego zjawiska?
  • 111
@K_eM1 ludzie mają pakiety usług i dostają rabat 20zl, do tego często dobierają telefon. Wszystko opłacają jednym przelewem, jest wygodnie.
Nie każdy potrzebuje też tyle internetu, ja na przyklad mam 7 i jak nie jadę e delegację gdzieś gdzie nie mam wifi to spokojnie mi starcza
@K_eM1: @Matpiotr: @Sababukin: @troglodyta_erudyta: Ale co Wy pierdo**** i dlaczego obrażacie?? Numer mam od 15 lat ten sam, przy doładowaniu ciężko o fakturę, a tak dostaje co miesiąc od razu, do tego mam wszystko nielimitowane dla 4 numerów w Play za 136 zł brutto. I bardzo fajne pakiety zagraniczne w ramach abonamentu. Nie interesuje mnie kontrolowanie kiedy jaki numer mam doładować.

Komfort > te parę złotych jakie możliwe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K_eM1: oferta magenta dla firm ze zniżką 10zł od pracownika salonu i 5 zł od kierownika salonu. Mankament jest taki, ze na kazde 8 numerów musisz wziac kartę z internetem w tej samej cenie. Prędkość internetu ograniczona do 20mb, za szybszy trzeba dopłacić pare zlotych ale to ciagnie normalnie fhd, w telefonie wiecej nie potrzebuje.