Wpis z mikrobloga

@wigilius: Wystarczy nie być brainletem, wtedy nikt by nikogo nie przepychał. Radzę zapoznać się z ostatnimi poczynaniami pana Samuela w stosunku do pana Brejzy. Nic więc dziwnego, że emocje biorą górę. W normalnie rządzonym kraju: a) taka sytuacja jak szczucie opozycyjnego posła przez "dziennikarza" telewizji publicznej nie miałaby miejsca b) jeśli już by miała to zajęłaby się tym prokuratura. Posłowie PiS to dla ciebie jakaś świętość jak rozumiem, a media typu
@wigilius: Nie darze sympatią poko ale ten dziennikarz chciał ztriggerować nitrasa i brejze do większej inby, on jest tu tak #!$%@?ący że sam miałbym mu ochotę jebnąć. Trzeba było nagrać jak się zadaje pytania a brejza wielki poseł nie chce rozmawiać z TVP bo jest pyszny itp ale nie, lepiej cisnąć po najmniejszej linii oporu i liczyć że tamci coś odpierdzielą w przypływie złości. Tutaj piechociński miał klasę w grożeniu dziennikarzom
@Alex_mski: o kurła odstaw co tam spożywasz albo bierz o połowe mniej XD ja sie pytam o przykład posła PiS gdzie traktuje dziennikarza jak śmiecia (co ma jakiś random z TVPSzczecin do Pereiry wtf?) ten mi z jakąś litanią wyskakuje jak ze schowka copy paste XDDDD
@wigilius: nie ograniczałbym się to dziennikarzy, ale widziałem jak na manifestacji piswocy nie pozwolili na zakłócanie przebiegu przez młodzieżówkę platformy. Nawet ktoś po ryju dostał i zakończyło się "rozlewem krwi".
Tylko właśnie to było tak jak tutaj, ktoś się pchał robić dymy to go grzecznie wyprosili, dostosowując metody do chamskich działań napierającego.