Wpis z mikrobloga

Moja czwarta liga, tym razem spróbuje sobie jakiś build pod spell, bo tak to zawsze jakiś attack skill.

Padło na Puryfying flame, wszystko spoko, nawet bardzo z tym, że jestem zaskoczony jak bardzo spell odstaje od mele. Oczywiście na plus dla spell ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Gram z 20 godzin, a już mam największy dmg niz kiedykolwiek udało mi sie uzyskać. W poprzedniej lidze było to jakieś max 180k cyclone i to z jakimś high end unikatowym axem.

Podczas gdy teraz mam już 290k, a co najlepsze to wciąż mam wanda którego znalazłem na lvl 1 XDD, może mi to ktoś wytłumaczyć ? Broń ma 7%cast speed, 10% spell dmg, 13% fire dmg oraz + 1 do wszystkich fire skilli, a żaden dotychczasowy wand/scepter nie może się nawet równać z tym itemem ( ͠° ͟ل͜ ͡°) a trochę ich zidentyfikowałem. Podjerzewam, że aby jakaś broń przebiła się przez DPS który mam z tego lvl1 sticka musi mieć z conajmniej 100%+ spelll dmg i dobry cast time, bo jak narazie te z ~70% SDMG odstają o dobre 20-40k dmg xd

Wiedziałem jak działa league starter build (choć nigdy nie stosowałem w praktyce) to nigdy nie sądziłem, że może być to aż tak łatwe ¯\_(ツ)_/¯

#pathofexile
  • 5
@Annaroth: Nie żebym cisnął po koledze, ale 180k to, delikatnie mówiąc, "dosyć mało" :) więc nie dziwię się, że nawet wand level 1 jest w stanie to przebić. Ale fajnie, że dobrze idzie, powodzonka!