Wpis z mikrobloga

@FatZgred: Bo to typowo babskie auto, pozbawione nawet czegoś tak oczywistego jak wskaźnik temperatury wody w układzie, więc dość logicznym jest, że przeciętny użytkownik tego auta to ktoś, kto jeździ autem, dopóki kółka się kręcą i silnik ma siłę, żeby ruszyć pojazd z miejsca. W wersji z manualną skrzynią mechanicznie te auta się niczym nie różnią, ten sam silnik, skrzynia, tylko z wierzchu i we wnętrzu inaczej wyglądają. Rankingami niezawodności to
@Pangia: Masz ten samochód? Ja miałem starszy model Colta CJ 1,6 i było to najbardziej niezawodne auto o jakim słyszałem. Przez 4 lata zmieniłem cewkę zapłonową za 50zl, i pordzewiały wydech(rurę nad tylnym wachaczem.
@FatZgred: Nie, po co mi dwa auta? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale gdybym był obrzydliwie bogaty i miał garaż wielkości hangaru lotniczego, to na pewno bym sobie Forfoura sprawił.
@renta85: no ładnie, jak chcesz coś co będzie mało paliło i będzie super bezawaryjne, to poszukaj jakiegoś starego sdi-ka (prócz 2.0), te silniki nadają się tylko do miasta, ale bez problemu robią milionowe przebiegi ;)
a co do klepania pod maską, jaki silnik?