Wpis z mikrobloga

Myślę nad popełnieniem merytorycznego filmu wyjaśniającego uzależnienie od inhalantów na przykladzie majora i jego zachowania , jako że mam trochę wykształcenia z psychologii i interesuję się terapią uzależnień. Wykopki myślą że taki film byłby przydatny? Przedstawilbym w nim działanie rozpuchu, schemat uzależnienia, skutki uboczne, niebezpieczenstwa, sposoby leczenia uzależnienienia jakie j00r musiał by podjąć i tak dalej, i tak dalej. Co sądzicie?


#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Loki_an:
Jeśli masz taką fantazję, to czemu nie, ale na tagu temat jest przerobiony na wylot i raczej mało kto dowie się z takiego filmu czegoś nowego. Tylko zalecam okuratne i sprawiedliwe podejście do tematu, bo krytyka może być ostra.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@boboli90210 wiem o tym, przygotowuje się do tego dość dokładnie, oslo nie tylko tagiem uniwersum żyje, regularni uzytnicy wypoku to może 1% obserwujących uniwersum
  • Odpowiedz
@Loki_an:
Jeszcze jedna sprawa. Major jest też wieloletnim alkoholikiem i spożywa a-----l co najmniej tak intensywnie jak rozpuszczalnik. Jego objawy są "zanieczyszczone" przez a-----l i dlatego nie jest on najlepszym obiektem badań nad skutkami inhalowania toluenu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@boboli90210 Masz rację, nastomiast w materiale chodziloby mi o ogólny schemat uzaleznienia inhalantami, tylko po prostu na przykladzie jora i jego zachowania. Nie widziałem jeszcze czegoś takiego na yt.
  • Odpowiedz
@BuenoExcellente: @Loki_an:
To był jakiś jednorazowy małolat, żaden ze stałych "redaktorów". Acodin zawiera dekstrometorfan, który jest stosunkowo lajtowy na tle innych substancji, a zwłaszcza rozpuszczalniku. Rozumiem, że "cod" w nazwie leku może kojarzyć się z kodeiną, ale to fałszywy trop.
  • Odpowiedz