Wpis z mikrobloga

Jaki kolor ścian zrobić w pokoju w bloku przy takim kolorze parkietu i w podobnym kolorze mam też drzwi i ościeżnice. Pokój od zachodu, dość słabo oświetlony jeśli chodzi o naturalne światło. Jest to pokój przechodni do kochuni, traktowany jako "salon" do ogladania tv i przyjmowania gości (których i tak nie przyjmuję) Jakiego koloru meble później kupić? Może pomalować parkiet na jakiś ciemniejszy kolor? Ratujcie bo jestem bezguście. #rozowepaski wołam bo one mają gust i znają sie na kolorach.
#wnetrza #dom #remontujzwykopem #meble #mieszkanie #pytanie #kiciochpyta #architektura
t.....m - Jaki kolor ścian zrobić w pokoju w bloku przy takim kolorze parkietu i w po...

źródło: comment_AtcuXx54sP3005OuBpYwEyASujrUYVxx.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tylkoocosspytam: oh wait.. białe meble pasują do każdego koloru, ja polecalbym ci podłogę z ciemniejszego drewna może wiśnia/wenge lub heban.. lub drewniane zabielone - arktyczny dąb ze ścianami szary i poprzecierany taki beton.
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: mysle że ciemniejszy kolor będzie złym wyborem skoro masz tam mało swiatla, zostaw ten parkiet tak jak jest, rozjasnij kolorem ścian plus meblami z blatem z drewnianym blatem. Plus pomyśl o jasnych kolorach ścian, jedna biała, jedna szara np.
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Podłogę zostaw, jest ładna. Skoro piszesz, że jest dość ciemny to najlepiej go pomalować na biało. Fajnie by pasował zielony wg mnie, ale nie za jasny. A jak chcesz stonowanie to leć w klasyczne szarości ;) W obu przypadkach daj jakieś rośliny, żeby nie było za smutno. Nad jakimś mniejszym dywanikiem pod stolik się zastanów jeszcze. Zdj nie moje, żeby się nie czepiał nikt.
tabula_okrasa - @tylkoocosspytam: Podłogę zostaw, jest ładna. Skoro piszesz, że jest ...

źródło: comment_vYtwg6SQ0xOed8QQFR7iSzjubLwJLjMF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: daj mi chwilkę, generalnie mam taki sam układ pokoju tylko okno na południe i kanapę mam między drzwiami a tv na przeciw, ale to było podyktowane gniazdkami i długością anteny. Stół z krzesłami mam pod oknem a w górnym lewym roku mam biurko z kompem i szafkę. Zaraz ci ogarnę wizualizację fajną ;P
  • Odpowiedz
@tabula_okrasa: Myślałem żeby stół postawić miedzy wejsciami, jedna krawędzią przy ścianie i do tego 3 krzesła. Mieszkam sam wiec wystarczą mi 3 krzesła. XD nad stołem powiesić TV na ścianie z możliwością regulacji kątów patrzenia. (ja i tak nie ogladam tv więc mam go w dupie) w prawym górnym rogu (na obrazku) narożnik z możliwością spania a gdzie się da to jakąś komodę żeby akwarium postawić i jakieś szafki c--j
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Okej, o tej opcji ze stołem pomiędzy wejściami też myślałam to zaraz ci zrobię, na razie mam 2 propozycje, nie patrz na styl mebli tylko na kolorystykę bardziej. Sorry, że w Simsach ale najbardziej je ogarniam pod tym względem XD Proporcje pokoju mogą się nie zgadzać ale robiłam tak jak mój mniej więcej wygląda, myślę że to może być to samo. No to pierwsza jest taka: jasna plus zieleń
tabula_okrasa - @tylkoocosspytam: Okej, o tej opcji ze stołem pomiędzy wejściami też ...

źródło: comment_T3RrfmRNygGNWG3Hnwc50gLBwSfiJATe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tabula_okrasa: (pierwsza propozycja) Stolik w tym miejscu odpada bo bym w nocy mógł się o niego potkać i sobie głupi ryj rozwalić. XD Ogólnie fajnie bardziej mi się podoba druga propozycja. Jesli chodzi o rozstaw mebli. Dziękuję.
  • Odpowiedz