Wpis z mikrobloga

Po wieloletnim ciągu grania w gry i waleniu konia, jako pierwsza go rozprawiczyła. Doznał prawdziwego kobiecego ciepła i ciepłej pusi, to chłop potem rozum dla niej stracił. Schudł, #!$%@?ął maraton, założył firmę, #!$%@?ł jej fejmu, zabierał na rameny, podróże, nawet zapuścił iglaki na gębie, żeby minimalnie wyglądać jak chad. A Ona? Idąc przez ulicę z zakolakiem i iglakami na mordzie, marzyła o prawdziwym chadzie, który jej przetrzepie porządnie pusie, będzie miał szczękę zbudowaną z sześcianów, jak trzeba to #!$%@? w ryj. Ale ale co miała zrobić, skoro nie czuła tego czegoś - męczyć się na siłę? On już pewnie zrobił wszystko co mógł, więc teraz zostaje albo japońska #roksa , albo samotny ręczny galop.... Takie życie.
#gonciarz
mustafas00 - Po wieloletnim ciągu grania w gry i waleniu konia, jako pierwsza go rozp...

źródło: comment_GCu6igyJYIERdBCOWaB31iNQZ9bKr3SH.jpg

Pobierz
  • 73
@mustafas00 nie jestem jakimś fanem gonciarza, czasem mnie irytuje, ale jakość jego nagrań, dźwięk to majstersztyk dla mnie. Co do samego nagrania to niestety słabizna, że na takim czymś chcą zarabiać. Nawet podzielili film na dwie części i wrzucili każdy jedną na swoj kanał, żeby ilość kliknięć się podzieliła... Słabiutko. Zagranie nowicjusza i amatora, które nie przystoi komuś z takim doświadczeniem
@LubiePaczki: po prostu obserwacja rzeczywistości taką jaką jest, a nie bezbekowa iluzja wpojona przez matki że facet ma być miły itp. Świat nie rozwinął się pod tym względem, a nadal jesteśmy zwierzętami, gdzie w związku liczy się jak wyglądasz, a kobiety nie są zainteresowane milymi facetami (chyba żeby zrobić z nich beta) tylko lgna do chadów. Smutne, ale prawdziwe