Wpis z mikrobloga

Nie jestem fanem #konfederacja ale mam nadzieję, że dostaną się do sejmu i że dowalą TVPiS pozwem w trybie wyborczym.
Konfederaci w sejmie mi nie przeszkadzają - PiS będzie miał mniej mandatów, a dla mnie to zaleta.
Niemniej nie ważne czy prezentujemy wartości lewicowe, czy prawicowe wspólnie walczmy z tym syfem jakim jest TVPiS.
#polityka #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekaztvp #bekaztvpis
źródło: comment_hOwEzaWVKANAluxdb49OO3vnfXACYmNz.jpg
  • 26
@Klimbert: Jeżeli spojrzymy na konfederacje to tam główna materia, w której wypowiadają się najbardziej znane twarze są kwestie społeczne. Kiedyś można było twierdzić, ze różni ich podejście do gospodarki, ale biorac pod uwagę obecność narodowców na listach tez mam wątpliwości.
@tell_me_more: oczywiście, że na nich nie zagłosuję. Niemniej wciąż uważam, że głos oddany na Konfederację to jednak głos odebrany PiSowi. Wątpię aby elektorat Korwina dobrze przyjął bratanie się z socjalistami z PiSu.
@Klimbert: elektorat Korwina ma wszystko głęboko, byle lewaków dupa bolała, popatrz na wykop po ostatnich wyborach. Brauny zagłosują i za 500+ byle batożyć LGBT. Tam po pierwszej kadencji połowa będzie w PIS. Nawet popieranie Konfederacji jako mniejszego zła na które mają głosować innii "aby nie na pis" jest szkodliwe.

PIS w końcu doprowadzi do katastrofy gospodarczej, jeśli w tym czasie konfederacja będzie w sejmie to jest spora szansa, że staną się
@siRcatcha Co, dupa zapiekła czy wyparcie, że SLD (dawne Wiosna i Razem) ma bardzo zbieżny do PiSu socjalistyczny program wyborczy? Nawet w sprawach ideologicznych się pogodzą, bo PiS nie chce zakazu aborcji, ani walczyć z ideologią LGBT. xD
@Volki: dupa bardziej zapiekła z powodu czytania twojego wpisu. Jak można być takim oszołomem bez wiedzy o polityce i się o tej polityce wypowiadać? Mam nadzieję, że nie masz jeszcze praw wyborczych xD

Już raz Hegemon próbował puszczać oczko do SLD i nazwał Oleksego cytat:

- Jeśli ktoś mnie zapyta, kim jest Józef Oleksy, to powiem: "jest to polski lewicowy polityk - no powiedzmy sobie - starszo-średniego pokolenia"


Po czym stwierdził,
źródło: comment_wgIS8kpgPCOKJDhvVJPr62cgxYbL9SMO.jpg
@siRcatcha

dupa bardziej zapiekła z powodu czytania twojego wpisu. Jak można być takim oszołomem bez wiedzy o polityce i sięo tej polityce wypowiadać? Mam nadzieję, że nie masz jeszcze praw wyborczych xD

O jak dupa boli, bo prawda w oczy kole xD

Jeśli ktoś mnie zapyta, kim jest Józef Oleksy, to powiem: "jest to polski lewicowy polityk - no powiedzmy sobie - starszo-średniego pokolenia"

Oleksy to przede wszystkim TW „Piotr", który jak
@Volki 1. Dupa piecze, jak sie czyta takie wysrywy jak twoje xD 2. Oleksy juz pare lat nie zyje tytanie intelektu 3. Punkty 1 i 2 wyraznie okreslaja, twoja zdolnosc "dostrzegania" O jak kisne xD
@Volki: fajny link, taki trochę nie na temat xD Poczytaj sobie co to jest podmiot logiczny i co to jest zdanie podrzędne przydawkowe dziubku.

"Zanim zaczniesz pouczać innych o lataniu w kosmos naucz się chodzić" - Mieszko I
@Volki: zdanie jest poprawne, ale nie oznacza tego co (w domyśle) chciałeś przekazać xD ja #!$%@? serio można być az tak bardzo z logiką na opak jak ty?

Oleksy to przede wszystkim TW „Piotr", który jak każda lewica się sprzeda.


@Volki: pozwoliłem sobie pogrubić rzeczone części zdania. Zamiast podziękować, że ktoś ci robi przysługę i zwraca uwagę na twoje podstawowe braki, to jeszcze chcesz rękę pana gryźć xD

O
@Volki: Piszesz o Oleksym, że jest TW Piotr, w zdaniu podrzędnym natomiast piszesz, że się sprzeda jak każda lewica. Musisz mieć ciężko w życiu skoro gardzisz samym sobą.

PS. nie składaj jaj :*