Wpis z mikrobloga

@rsplayer: Tragiczne podejście do klienta, dużo afer było, blokowanie kasy, robią co chcą. Sam osobiście nie korzystałem więc trochę nieobiektywna opinia, ale po sytuacjach jakie miały miejsce i ich komentarzach na wykopie, nigdy bym z kasą nie zaufał.
@SoDeniusz localbitcoins, coinbase, Binance, kucoin (ale tylko karta i dość drogo) wirex. Opcji jest sporo. Jak coś to mogę podać Ci refa do coinbase to jak kupisz btc za chyba 100euro to 10 dostaniesz gratis. No i na coinbase czasem idzie zrobić quizy i hajs z tego za free. Więc konto warto mieć.
@SoDeniusz: Zapraszamy do nas, aktualnie dostępne waluty fiat na naszej giełdzie to PLN, USD, EUR i GBP, dodatkowo jest możliwość wpłaty i wypłaty środków na poczcie, oraz wypłaty poprzez bankomaty (do końca miesiąca usługi te są całkowicie darmowe!).
Być może nie wszystko udaje nam się idealnie :) stąd możesz się spotkać z różnymi opiniami, ale zawsze robimy co w naszej mocy, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty i sprawny support. Nasza
@SoDeniusz: zanim się zdecydujesz na bitbay to poczytaj aferę z nimi i ze mną w roli głównej . Ja póki co nie odzyskałem pieniędzy, sprawa w sądzie jeszcze trwa, chodzie sobie na przesłuchania a policja nie może znaleźć i przesłuchać Suszka z bitbay .