Wpis z mikrobloga

Po płaczu Gonciarza znowu będzie #!$%@? wielkich chadów jaki to facet ma być męski. Bo facet to nie może płakać, musi śmierdzieć potem, mieć gęstą brodę, duże mięśnie i najważniejsze - nigdy nie okazywać słabości. Pewnie mógłbym napisać jakiś długi wpis na ten temat, okazać moje oburzenie tymi komentarzami ale tylko wrzucę takie zdjęcie. Nawet mi Was nie żal i tej zaściankowości.
#zalesie #gonciarz #niebieskiepaski
niebieskieniebo - Po płaczu Gonciarza znowu będzie #!$%@? wielkich chadów jaki to fac...

źródło: comment_xmnGaBnezmVSDVyajz8t6MEUVpj7MjLL.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niebieskieniebo: mnie bardziej #!$%@? że on aż z taką prywatą buja się po jutubie, robi dokładnie to z czego ileś tam lat wstecz bekę kręcił ale to było jak jeszcze był zdatnym do oglądania typkiem a nie gwiazdorem jezusem polskiego internetu
  • Odpowiedz
@V_I_B_E_S: a to już jest w sumie inna sprawa. Wielu jutuberów po rozstaniu po prostu siedzi cicho i nawet ignoruje pytania na ten temat. Skupiłem się tutaj na tych komentarzach "prawdziwych" facetów. Jak dla mnie osobę bez uczuć można zastąpić robotem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: okazywanie słabości przez mężczyzn nie idzie w parzę z atrakcyjnością seksualną mężczyzny, a przede wszystkim z tradycyjną rolą mężczyzn przeciwstawioną tradycyjnej roli kobiety. Żadna kobieta nie chce być w związku z mniej stabilnym emocjonalnym meżczyzną.

Problem samobójstw w Polsce to ni tylko zasluga "slabej psychiki" bardzo duzym udziałem w tychże mają samobojstwa niekontrolowane...
  • Odpowiedz
@Adrian_Wojnarowski1488 przede wszystkim przeżywanie emocji nie ma związku ze słabością. Słabością jest tłumienie w sobie emocji i udawanie że nic się nie stało. Gonciarz się wyplakal, pokazał to całemu światu dzięki czemu teraz może nad tym popracować i ruszyć do przodu. Ty po rozstaniu byś bal się przeżyć w sobie negatywne emocje bo to nie męskie więc byś chlal pół roku a później może i jebnal samoboja. Straszne jak ludzie myślą
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: Zielony na takich mapach kojarzy się z dobrą wartościami. Moim zdaniem powinno lecieć np. od żółtego do ciemnoczerwonego, wtedy byłoby widać chociażby to, że nie jest tak że tylko w Polsce i na wschodzie jest źle - wszędzie jest źle, a w Polsce tragicznie.
  • Odpowiedz
@greenbong:

> przede wszystkim przeżywanie emocji nie ma związku ze słabością. Słabością jest tłumienie w sobie emocji i udawanie że nic się nie stało. Gonciarz się wyplakal, pokazał to całemu światu dzięki czemu teraz może nad tym popracować i ruszyć do przodu


Przezywanie emocji a ich publiczne okazywanie to 2 różne
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: no tak bo to że tyle samobójstw w Polsce jest to zasluga tych

#!$%@? wielkich chadów


A nie jakiś innych socjo-ekonomicznych uwarunkowań. I to że polacy popadahą w depresję alkoholową to też pewnie to #!$%@? chadow i polek.

Zawsze bedą jednostki ktore będą popelniać samobojstwa, możemy jedynie starać się tą liczbę mozliwie zredukować.
  • Odpowiedz
Przezywanie emocji a ich publiczne okazywanie to 2 różne rzeczy.


@Adrian_Wojnarowski1488: i mowimy o tym pierwszym. Uzyles terminu "okazywanie słabości" wiec mozesz winic tylko siebie za nieporozumienie.

Czy gonciarz się wyplakał? Ja widzę tu przejawy osobowości narcystycznej z skłonnościami do manipulowania. Nie twierdzę że to co się w środku niego dzieje jest nieprawdziwe, a po prostu
  • Odpowiedz
@PNiedziel:

W poprzednim roku było 4 471 samobójstw mężczyzn i 711 samobójstw kobiet. Dysproporcja nadal jest ogromna.


Skąd bierzesz dane? Ja znalazłem tylko GUS 2016. Są też dane policyjne, ale tam nie robią podziału na płeć.

Tak czy siak w 2016 roku było 5405 samobójstw mężczyzn i 767 samobójstw kobiet. Mówię tu wyłącznie o zamachach samobójczych zakończonych zgonem. Współczynnik nadal jest bardzo wysoki: 7:1
  • Odpowiedz