Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
A więc powoli zabieram się za tego klocka od Zelmera.
Jest to model cm4003als.
Calkiem spory i dosyć ciężki, wg info ma zintegrowany system spieniania mleka na dwie szklanki naraz. Jest to ciekawe, bo nie widzę chwilowo gdzie się to czyści.
Mam pewne wątpliwości czy uda mi się go naprawić, bo poprzedni serwis z dupy, zapomniał założyć kilku elementów i nawet śrubek od obudowy nie wkręcił, ale zobaczymy z czasem.

#kulkoweekspresy #kulek1981naprawiastarocie #zelmer #ekspresdokawy
Pobierz
źródło: comment_opJ09uccGJ43mid9tSK14ugsoJUnZWXp.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No i już wiem co się zepsuło - multizawór. Teleportował się do sąsiedniego wymiaru ()
Ja pitole, serwisy we Wrocławiu to jakieś nieporozumienie (poza doktorem Cafe). Jak można wyjąć ten zawór, złożyć ekspres i oddać klientowi w ten sposób? Poszukam na sieci czy ktoś ma ten element ()
@BananowyKoko: Przespałem się z tym i dzisiaj może uda mi się wpaść do serwisu i kupić dwa zaworki plus rurki. Wtedy zostanie mi zamontowanie stycznika i podłączenie kilku przewodów, by ekspres znowu zaczął działać.
I powiem ci, że też miałem takie wrażenie, ale po oględzinach z bliska, to może być całkiem wytrzymała konstrukcja. Nie jest mocno zniszczona, bo ten plastikowy element rozpada się jako pierwszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal_gol: Ciągle praca a serwis pracuje tylko do 14 i nie mam jak się wyrobić. Może w przyszły poniedziałek, bo będę miał tylko szybką robotę we wrocku przed nocką na arkadach.