Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy będę miał racje, ale mam parę przemyśleń. Max chce, żeby ludzie radzili sobie sami bez lidera (budowali sami struktury itd.) lub Max robi kolejny szwindel, zostawiając swoje "długi" (opłacanie strony itd.). Chciałbym się mylić, ale wolę poczekać.
Max robi kolejny szwindel, zostawiając swoje "długi" (opłacanie strony itd.). Chciałbym się mylić, ale wolę poczekać.


@rafson1672: Pytał go o to jeden z DOWÓDCÓW na tym ich zebraniu i Max totalnie zbulwersowany pytał czy oni serio myślą że osoba "z jego nazwiskiem i pozycją" połasiłaby się na #!$%@? jakiejś krzywej akcji, zostawianie nieopłaconych usług i tym podobne. Nie zdziwię się, jeśli teraz kombinuje żeby wyjść z tego rakiem i stwierdzi, że
@Zest: ....myślę ze języczkiem wchodzili znacznie głębiej, teraz tylko brązowe nosy zostały....swoją drogą kolonko cwanie to zrobił. Nie wiem czy jakikolwiek jego pozew jest prawomocny, jeżeli z punktu widzenia prawa polskiego można mu zarzucić to jest to na nic jeśli jest w USA, jeżeli na tej rewolucji zrobił jakieś większe pieniądze to podejrzewam ze się śmieje popijając pinocolade,,, aby swoim najwierniejszym dać promyk nadziei na cośkolwiek ...powie im Hooold!, inna wersja
@fascynator: on tego wszystkiego nigdy poważnie ni traktował . Nawet swoich danych nie podał a ci jego debile wierzyli w jego każde pierdnięcie. Fałszywy nr pesel , jazdy z zapłatą za stronę,to ze wogóle się z zelotami nie spotkał w realu , to wszystko pokazuje ze generał zlewał żołnierzy ciepłym moczem xD To był byznes , ale nie na tych mundurach czy manierkach . Gdzieś tu jest drugie dno . Faktem