Wpis z mikrobloga

Coś takiego znalazłam na stronie Kosmiczny Szczecin na fb. Wszystko spoko, fajnie, ale moim zdaniem nabijanie się z bezdomnych świadczy tylko o braku szacunku do innych. Osoba która to wysłała i przede wszystkim admin, który to zaakceptował to debile. Jedyne co mnie tutaj śmieszy, to gimbusy, którzy oznaczają się wzajemnie pod postem i piszą rzeczy typu "to Ty za miesiąc", "hehe zobacz co studia robia z ludźmi". Co tu dużo mówić... brak słów
#szczecin #facebook #bekazpisu #polska #gimbaza
RudaMirabelka - Coś takiego znalazłam na stronie Kosmiczny Szczecin na fb. Wszystko s...

źródło: comment_EcrUhw6NFOZXOAsgQVt8kBJ2sclSPF8D.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whoru: Dlatego piszę, że bezpośrednio nikt się z niego nie śmieje. Zgodnie z Twoją logiką, można też tam dać inny napis i obrazek już taki "śmieszny" by nie był.
@RudaMirabelka: nigga Please, wszyscy zawsze sprzedają bajeczki. Jakie to życie niesprawiedliwe, rodzina zostawiła. Choroba wyrzuciła na bruk. Nie wierze żadnej lajzie. Są chorzy ludzie którzy pracują i ogarniają życie a bezdomne śmierdzące trolle zajmują się zbieractwem, żebractwem i chlaniem. Nie mam empatii dla takich osób elo