Wpis z mikrobloga

Wykop to ciekawe miejsce.
Dziewczyna, która zwraca problem na globalne ocieplenie jest hejtowana za swoje zaburzenia, poglądy i oskarżana o bycie marionetką.
Mordercy tacy jak Brevik czy Tarrant są potępiani, ale ze zrozumieniem, bo przecież usiłowali zwrócić uwagę na ważne problemy, a ich manifesty wykopywane na główną stronę.
Coś poszło nie tak.
#neuropa #4konserwy
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
@Yahoo_: nie zwraca uwagę, tylko #!$%@? od rzeczy - nie jestem żadna konserwa ani lewusem, ale widzę z boku absurd sytuacji. Troll z aspergerem bierze wszystkich na litość + ckliwa historyjka "ehhh powinnam być w szkole ALE..", a to wszystko po to, żeby urwać trumpowi parę % poparcia i zrobić zadyme która usprawiedliwi wprowadzenie jakichś smieciowych dyrektyw w UE.
ale spoko, dalej wierz że dalniak sam to wymyślił i ze taki
@Yahoo_: chciałam się żachnąć, jak to ona hejtowana, ale przeczytałam wpis @grucha_88 i wygląda na to, że faktycznie.

Co do samego dziecka, to z przyjemnością pohejtuję tych cwaniaczków, którzy ją w ten sposób wykorzystują. Owszem, jest marionetką. Byłaby nią nawet wtedy, gdyby nie miała ZA i paru innych zaburzeń.

Traktowanie poważne wynurzeń szesnastolatki jest aberracją dorosłych i to do nich mam przede wszystkim pretensje.

Jednocześnie mam nadzieję, że dzieciakowi za bardzo
@anonimowybagatelizator: Mnie tylko zastanawia jak działa umysł takiego prawaka.

Słuchasz takiej grety jak mówi coś o klimacie, nie zastanawiasz co ona mówi, ale wtedy przychodzi ratunek. Ktoś z kim rozmawiała jest zatrudniony w fundacji ŻYDA. I już nie trzeba się zastanawiać nad tym co zostało powiedziane. Można przejść dalej i w błogiej niewiedzy pisać głupie komentarze na wykopie.

Tak to działa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yahoo_: Niech każdy jest kowalem własnego losu. Tamci mordercy dobrowolnie i sami z siebie próbowali przekonać innych do swojej racji, nie ważne czy słusznych.
Greta jest marionetką korporacji, które mają interesy w tym, żeby mówiła co chcą.
@grucha_88: o właśnie o to chodzi. Zero merytoryki, jazda ad personam.
@anonimowybagatelizator: @krystal_Tri_tapik: Możliwe, że wykorzystywana. Możliwe też, że od dawna się interesowała problemami ekologicznymi, a rodzice jej w tym pomagali. A potem zrobiło się medialnie i dalej poszło. Nie znam jej historii, nie o tym wpis. Wpis jest o tym, że wyżej wymienione rzeczy dyskredytują ją jako głos w sprawie, natomiast morderstwa już nie. Krótko mówiąc wielu udaje,