Wpis z mikrobloga

16 latka mówiąca o klimacie jest za młoda, żeby się na tym znać, nie ma o niczym pojęcia i jest tylko malutkim dzieckiem.
16 latka uczęszczająca na zajęcia edukacji seksualnej jest za młoda, żeby uczyć się o seksie, metodach antykoncepcji, ciąży i tak dalej, bo to jeszcze malutkie dziecko.

6 latka jest wystarczająca dorosła, żeby uwieść dorosłego księdza i wykorzystać go seksualnie czy nawet zgwałcić, przez co biedny ksiądz musi później uczęszczać do psychologa.

#bekazprawakow #bekazkatoli #gretathunberg
  • 35
@kerim_mirek: xD
Nie wyjaśniłes nic. Szesnastolatka jest na tyle dojrzała że swobodnie może zwrócić uwagę na problem (albo być narzędziem w rękach ludzi, którzy chcą by ten problem dostrzeżono). To co światowe mocarstwa z nim zrobią to już ich wybór. Mam tylko nadzieję, że będą świadkami tego, do czego doprowadzą.

Swoją drogą to zabawne, że zawsze #!$%@? trzeba skrzeczeć. A to naukowcy przekupieni, niekompetentni, a to dziewczynka za mała, lewacka marionetka,
@Wink: Mireczku, ja się ogółem zgadzam, że zmiany klimatyczne to olbrzymi problem, ale jego rozwiązanie jest również olbrzymim problemem. Nie można mówić, że mocarstwa nic nie robią w tym kierunku. Odejście od węgla? Super sprawa, ale na świecie mamy ogromną liczbę olbrzymich kopalni, które zatrudniają pewnie miliony górników i dają utrzymanie ich rodzinom. Całkowite przejście na czystą energię, to de facto wyrzucenie tych ludzi na bruk. Węgiel to w niektórych państwach