Wpis z mikrobloga

@Moderacja: Uprzejmie ponawiam prośbę o odpowiedź na moje pytanie.

Dla przypomnienia - na mikroblogu umieściłem znaleziony w jednym z komentarzy na wykop.pl obrazek. Komentarz z obrazkiem cały czas dostępny jest w serwisie i ma się dobrze.
Obrazek przedstawiał podejrzanego osobnika rysującego sprayem na fasadzie żydowskiej świątyni symbol swastyki.
Do obrazka dodałem pytanie:
"@Moderacja: Chciałem się zapytać, od kiedy poniższy obrazek (który nota bene linkuję z serwerów Wykopu) to "nieodpowiednie treści"?"
Mój wpis został usunięty z komentarzem "nieodpowiednie treści".
Na moje pytanie zadane tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/44088419/moderacja-prosilbym-o-odpowiedz-na-moje-pytanie-za/
nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

@a__s: Przepraszam, że zawracam głowę, ale czy mogłabyś użyć swoich supermocy do ocieplania wizerunku moderacji, i wyjaśnić mi o co chodzi?

#moderacja #moderacjacontent
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zakowskijan72: Hej! Nie pomogę Ci tutaj - za mało szczegółów. Odezwij się do nas za pomocą formularza kontaktowego, wskaż mniej więcej gdzie został opublikowany wpis (lub kiedy) oraz załącz grafikę, która znajdowała się we wpisie (spokojnie, tam możesz). Nasi ludzie zapoznają się ze sprawą, przeanalizują zgłoszenia i udzielą Ci odpowiedzi :-)
  • Odpowiedz
Odpowiedź którą dostałem, żeby mi nie zginęła:

Dzień dobry,

Twoja treść została zgłoszona jako nieodpowiednie treści (widoczna swastyka na grafice). Nie pochwalamy treści szerzących nienawiść, ksenofobię lub konflikty między narodami, dlatego też wpis został usunięty z serwisu.
  • Odpowiedz
od propagandowego rysunku

@ultraknur669: Ten rysunek wielokrotnie bywał wklejany w serwisie. Jak pisałem wyżej jest w istniejącym wpisie.
W wyjaśnieniu nie ma słowa o tym, że rysunek jest propagandowy, tylko, że na grafice widoczna jest swastyka.
Generalnie moja argumentacja, że jest to bez sensu (bo podałem dużo linków do znalezisk i grafik ze swastykami), nie doczekała się na żadną odpowiedź.

Update: Wpis w którym pytam o to otwarcie został usunięty:
zakowskijan72 - > od propagandowego rysunku
@ultraknur669: Ten rysunek wielokrotnie ...

źródło: comment_Gnt8LwGXhw5Aqg6HkVuUHN4Olz3r6dFU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz