Wpis z mikrobloga

192 here i zrezygnowałem z mt-07 na rzecz xsr700. Trochę wyżej siodło i kierownica. Pozycja bardziej wyprostowana i zdecydowanie lepsza ergonomia. Jeśli nie przeszkadza Ci retro look, to lepiej będzie Ci się siedziało na XSR.
  • Odpowiedz
@RupturaPerinei: Rozumiem, że jesteś słusznego wzrostu i jeździłeś obydwoma? Czy swoją rzeczową opinię opierasz na obrazku z internetu? Obydwa motocykle nie są zbyt duże same w sobie, ale różnica w pozycji z pewnością nie jest pomijalna.
  • Odpowiedz
@RupturaPerinei: To czemu nie napiszesz, że jeździłeś tylko wklejasz jakieś obrazki z cycle-ergo?
Dziwne, że twojego odczucia jakoby nie było różnicy między nimi nie podziela żaden dziennikarz motoryzacyjny, albo choćby youtubowy motovloger. Morał z tego taki, że jeździłeś nimi w snach, chwilę przed tym jak zdałeś sobie sprawę z tego, że musisz zmienić prześcieradło.
  • Odpowiedz
@korbinio: wklejam obrazki, bo potwierdzają to, czego doświadczyłem (a same doznania bywają subiektywne).

Dziwne, że twojego odczucia jakoby nie było różnicy między nimi nie podziela żaden dziennikarz motoryzacyjny, albo choćby youtubowy motovloger. Morał z tego taki, że jeździłeś nimi w snach, chwilę przed tym jak zdałeś sobie sprawę z tego, że musisz zmienić prześcieradło.


@korbinio: tak, własnie tak. Pójdę zmienić prześcieradło, bo anon z internetu ze swoim pierwszym motocyklem mnie
  • Odpowiedz