Mirki, posiadam dostęp do typów z bardzo wysoką skutecznością na gole w pierszej połowie. Osobiście jeżeli mam czas gram je live progresją na gol w przedziale czasowym. Oczywiście można stawiać single, akumulatory, co kto woli. Skuteczność typów bardzo wysoka, przykładowo - wczoraj 10/10, niedziela 10/12, sobota 9/10. Czy ktoś z Was byłby zainteresowany ? Mogę podesłać do końca tygodnia taki zestaw typów celem zapoznania się z ich skutecznością. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu, wszelkie pytania przesyłajcie na skrzynkę golewpierwszejpolowie@gmail.com
Poniżej mecze do pogrania na dzisiejszy wieczór. #bukmacherka
winpl - Mirki, posiadam dostęp do typów z bardzo wysoką skutecznością na gole w piers...

• 16
@ntr1987: Tak dokładnie, konto od 20 minut. Podglądnij sobie typy, oceń a potem możesz napisać czy zielonka też może wrzucić wartościowy content ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@winpl: tylko co to za wielka wiedza, na tej twojej liscie sa mecze z wyraznym faworytem gdzie pewnie padnie gol ale po kursie rzedu 1.2-1.3 - jasne mozesz grac progresy na gol w danym czasie ale wiadomo jak sie koncza progresy, dwa mecze 0-0 do przerwy i mieknie rura zeby postawic praktycznie caly bankroll co by chociaz na zero wyjsc
@DiorSauvage: przy wysokiej skuteczności typów równie dobrze możesz czekać do momentu aż kurs skoczy do 2.0 tylko trzeba mieć na to czas. Można bardzo dobrze na tym wychodzić tylko trzeba obrać odpowiednią strategię grania. Dzisiejsze mecze rzeczywiście wyglądają jak typy, w których faworyci strzelą jednak nie jest regułą. Zobaczysz w kolejnych dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@winpl: troszke zaczynasz bajac- jak to czekac do kursu 2.0 ? A skad mam pewnosc ze akurat trafie z obstawieniem w dobry moment? Rownie dobrze moga trafic w 5min, w 45 albo wcale, za mocno krzyczysz zeby to nie byl scam, pomijajac skutecznosc rzedu 10/10 dziennie
@DiorSauvage: Jak do tej pory to ty krzyczysz. Podglądnij typy i sam się przekonaj. Nie podlega wątpliwości to, że na takie granie trzeba mieć czas. Z tym czekaniem na wyższy kurs chodzi o to, że jak chcesz to możesz sobie czekać na to co się będzie w meczu działo, kontrolujesz statystyki i czekasz aż kurs skoczy na ponad 2.0 w pierwszej połowie i stawiasz. Przy wysokiej skuteczności typów ma to sens.