Wpis z mikrobloga

Żyję #!$%@? w kraju psów. Gorzej. W kraju masochistów, których, jak nie #!$%@? na każdym kroku w dupę, nie plujesz regularnie w ryj i nie kopiesz 4 razy dziennie po nerach, to nie odczują satysfakcji.
Prawo jest dla ludzi, nie ludzie dla prawa.
Mandaty za jazdę bez biletu są po to, żeby karać celowo jeżdżących bez biletu oszustów, a nie #!$%@?ć uczciwych, za drobną pomyłkę.
Tfu na was psy niewolnicy. Żebyście zawsze
  • Odpowiedz
Żyję #!$%@? w kraju psów. Gorzej. W kraju masochistów, których, jak nie #!$%@? na każdym kroku w dupę, nie plujesz regularnie w ryj i nie kopiesz 4 razy dziennie po nerach, to nie odczują satysfakcji.
Prawo jest dla ludzi, nie ludzie dla prawa.
Mandaty za jazdę bez biletu są po to, żeby karać celowo jeżdżących bez biletu oszustów, a nie #!$%@?ć uczciwych, za drobną pomyłkę.
Tfu na was psy niewolnicy. Żebyście zawsze
  • Odpowiedz
@MichaelAngeloo: Kiedyś będąc w Łodzi, kupiłem bilet dobowy. BILET DOBOWY. O godzinie ~23:45 xD o 1 w nocy wyłapałem od śmieci mandat, bo bilet dobowy obowiazuje do końca dnia. XD a nie na 24h. #!$%@?, człowiek chce być uczciwy, a i tak go jebią w dupę.
Złozyłem odwołanie, ale MPK czy tam #!$%@? ZTM uznał, że chciałem oszukać miasto Łódź i podtrzyał mandat.
#!$%@? czy istnieje inny kraj w UE,
  • Odpowiedz