Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube #rockiborys Poziom niektórych podcastów jest na żenujacym poziomie. O ile Rock często mówi z sensem, jednak to co czasami palnie Borys, to się nie mieści w głowie, ze można takie głupoty opowiadać i to w tematach na których się ponoć zna, a te wszystkie jego argumenty dotyczące „poprawności politycznej” to jakies totalne bzdury. Nie wiem dlaczego to tak dobrze jest odbierane w komentarzach na #youtube, może dlatego ze ten podcast celuje w większości w grupę graczy, którzy nie maja do powiedzenia więcej niż o wrażeniach z gierek. #podcast
  • 3
@hetyret: Nie będe ich tutaj bronił ale to co napisałeś zostało przez Borysa wyjaśnione na ich fanowskim FB. Mi się ich dobrze słucha chociaż nie jest to moja topka z podcastów to i tak jest bardzo dobrze (a nawet i lepiej ^^).IMo niepotrzebnie zwiększyli ilość odcinków bo zapewne z czasem przygotowanie się do nich będzie coraz gorsze.
@Szuwax: Rozumiem to, że te podcasty mają być prowadzone w "luźnym" stylu i można powiedzieć, że z "marszu", ale poruszają czasami kwestie, których z "marszu" wyjaśnić się nie da. Często też nie przedstawiają dokładnych informacji apropos konkretnych tematów. Jest dużo nieścisłości i zbyt ogólnikowo podchodzą do istotnych w odcinku problemów. Ogólnie podoba mi się forma tych podcastów, ale często są tak mało merytoryczne, że uszy bolą. Powinni nad tym popracować, a
@hetyret: muszę się zgodzić...Często było tak, że niby chcą prowadzić rozpoczęty już temat ale brakuje im czasu albo nie przygotowali się do tego odpowiednio. Zawsze jest jakieś rozwiązanie ale jak już wspomniałem nie jest to moja topka więc traktuję ich luźno (i tak na plus)...