Wpis z mikrobloga

@pyskaty92: gdzie widzisz tu bol doopy? Xd zwykły komentarz xd ale niech Ci będzie xd alaa moja doopa xd lepiej Ci? Dalej napisałam, że mieliśmy zajebiatych gości, żeby nie było. Ale szukaj bólu dupy i afery tam, gdzie jej nie ma. Bądź, jak Gosia O ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pyskaty92: im się w ogóle wydaje, że wszystko od nich kopiują XD jakby tak było, to ta ekpia leżałaby na kanapach przez 2/3 czasu. Myśleli, że będzie wielki fejm, a jak zaczęła się nowa edycja to przycichło o nich i trzeba się przypomnieć... i to ciągłe udowodnienie "ja nie mam bólu dupy". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bzium13 zacytuję złotą pastę i jedną z zasad wykopu:
'Serio, mało rzeczy mnie triggeruje tak jak to chore „Xd”. Kombinacji x i d można używać na wiele wspaniałych sposobów. Coś cię śmieszy? Stawiasz „xD”. Coś się bardzo śmieszy? Śmiało: „XD”! Coś doprowadza Cię do płaczu ze śmiechu? „XDDD” i załatwione. Uśmiechniesz się pod nosem? „xd”. Po kłopocie.
A co ma do tego ten bękart klawiaturowej ewolucji, potwór i zakała ludzkiej estetyki
@pyskaty92: szerloku, skoro widzisz tu ból dupy zamiast durnego komentarza, które Tobie również zdarza się pisać, wytłumacz mi, jak można być zazdrosnym o kogoś, z kim się pracuje od ponad 3 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)