Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałem założyć tindera ale testowo założyłem fake konto z chadami. Laski i tak same raczej nie zagadują i #!$%@? bezsensowne. Kompletny brak zainteresowań i umiejętności prowadzenia rozmowy. Znalazłem tam tylko dwie fajne dziewczyny, z czego tylko jedna z nich byla ładna ale jakoś średnio chciały się spotkać z chadem. Najpierw chcialy się lepiej poznać pisząc w sieci XD. Ta aplikacja to dno totalne. Dobrze, że nie założyłem prawdziwego konta. Laski są obecnie tak tępe w większości, że to przechodzi ludzkie pojęcie. Ja się zastanawiam gdzie te wszystkie bezmózgi pracują? W życiu nie zatrudniłbym takich karyn niedorozwiniętych...
#tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Jebniety jestes jakiś. Ja jakos w Pl nie miałem z tym problemu i poznałem tam moja była dziewczynę (9 miesięcy razem) wiec powiem, ze sporo tam normalnych dziewczyn tez jest, ale jest jeden warunek. Nie musisz być chadem, wystarczy ze nie jestes #!$%@?, ale to juz niestety Cię dyskwalifikuje w tej apce ( )
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę że dałeś zdjęcia za słabego chada, trzeba było znaleźć przystojniejszego to myślę że by było inaczej.
Albo ogarnęły w jakiś sposób że to fejk.

ja też unikam wilekich przystojniaków


@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś taka wyjontkowa XD

pewnie maja ego w kosmosie


@AnonimoweMirkoWyznania: dokładnie tak jak większość różowych

są nudni i zbyt pewni siebie


@AnonimoweMirkoWyznania: pewny siebie? Źle. Niepewny siebie? #!$%@?. Co nie ( ͡° ͜ʖ ͡
@AnonimoweMirkoWyznania: A co jest złego w pytaniu "co u ciebie, jak minął ci dzień"? Fakt jest to dosyć ogólne pytanie, ale tym samym daje pole do popisu, bo można coś o sobie napisać. O ile nikt z samego siebie nie ma ochoty dzielić się przeżyciami lub nie wie jak rozpocząć rozmowę to takie banalne wręcz "co tam" pozwala zacząć dyskusję.
DiabelskiNarrator: @Linuksiarz1: to jest po prostu głupie pytanie i lubią je tylko egoisci, którzy kochają o sobie opowiadac "byłem w sklepie, pojechałem na stacje benzynową, moja koleżanka jest gupia, potem jadę na paznkocie". Na takie pytanie odpowiadam "ok" bo jesteś dla mnie obcą osoba i po co ci mam opowiadać nudne rzeczy. To jest ten nudny small talk jak z sąsiadką, która cie wypytuje o wszystko by mieć materiał na
@AnonimoweMirkoWyznania: Muszę przyznać Ci rację, że w przypadku obcej osoby (lub załóżmy pierwszego kontaktu z nowo poznaną osobą) lepiej inaczej poprowadzić dyskusje, ale w przypadku, gdy z kimś się już znasz to pisanie "co tam" wcale niekoniecznie jest nudne, czy tam głupie. Ihmo zarówno jeden jak i drugi rozmówca powinien się zaangażować, a sama rozmowa powinna być wymianą informacji, czy też przeżyć. Dobry rozmówca to ktoś kto potrafi przede wszystkim wysłuchać