Wpis z mikrobloga

Przeczytałem większość komentarzy pod znaleziskiem o wybuchających racach i jestem przerażony. Większość osób skupia uwagę na kibicach atakując ich za samo odpalenie tych rac ("dobrze im tak", "mają za swoje" "nie szkoda mi ich" itp. idiotyczne teksty) kompletnie ignorując fakt, że jakaś firma sprzedaje gówniane i niebezpiecznie dla zdrowia materiały. Patrzę na ich asortyment i mają w ofercie również zwykłe fajerwerki i petardy, więc ich ofiarą mógł paść praktycznie każdy (prawdopodobieństwo, że reszta towaru jest równie trefna co te race jest całkiem spora). Co jest z tymi ludźmi, nienawiść do kiboli całkiem przysłoniła im oczy?

#race #kibice #firebis #gorzkiezale
  • 13
@czlapka: @mateuszo: Hehe, jak oni wszyscy wiedzą, co kto i kiedy powinien robić, ale powiedz tylko, że jesteś przeciwko homoseksualistom to oburzeni, że jak możesz wchodzić w czyjeś życie, co cię to obchodzi i tak dalej. Na szczęście kibice mają takich ludzi w dupie i sobie życia układać nie dadzą.
@Ch_K: Nie lubię kiboli za to, że są prymitywni i zakłócają porządek. Nie tyle ciesze się, że jednemu z nich #!$%@?ło dłoń, ale jest mi ich jakoś mniej szkoda niż np. 13 letniej dziewczynki, której petarda rozerwała rękę.

I nie widzę w tym nic złego, że ludzie piszą w komentarzach o tym, że nie lubią kiboli itp., gdyż wydaje mi się, że większość komentarzy na całym wykopie jest nie do końca
@PanKabaczek: Ale czy naprawdę nie uważasz, że kibole wcale nie byli sednem tego znaleziska tylko ostrzeżenie przed firmą sprzedającą wybuchający chłam? Jaka to różnica kto je odpalał? Gdyby zrobił to ksiądz, to komentarze zmieniłyby się we flame na Kościół katolicki? Ja rozumiem, że często komentarze odbiegają od głównego tematu, ale są pewne granice, które tutaj przekroczono.