Wpis z mikrobloga

Bardzo smutna historia o prawdziwym przegrywie.

Mój syn urodził się z poważną wadą,zamiast lewego ucha miał centymetrową dziurę przez pół twarzy łączącą się z ustami... po serii operacji od 6 roku życia do 18 dziura została zaszyta i wstawiono mu sztuczne ucho.. po operacjach została mu blizna od kącika ust do ucha, ma zdeformowaną połowę brody ponieważ miał tam wstawiane jakieś metalowe elementy i oczywiście blizny w miejscach z których miał wycinaną skórę do przeszczepu.. drugą połowę twarzy ma bardzo ładną, Gdyby urodził się zdrowy byłby bardzo przystojnym facetem, teraz też nim jest tylko te blizny i mniejsze i niżej osadzone sztuczne ucho za którym jest pomarańczowo żółta skóra(chyba w tym miejscu nie przyjął się przeszczep) i te nieznaczne deformacje... dziś ma 25 lata i chciała bym mu jakoś pomuc bo widzę, że źle się ze sobą czuje(...)est mu ciężko znaleźć dobrą pracę z powodu wyglądu wielu pracodawców go odrzuca i mimo to, że jest inteligentny pracowity i zaradny po dobrych dziennych studiach prawniczych to itak każdy patrzy najpierw nA to, że nie słyszy na jedno ucho i nie wygląda jak laleczka, chciałabym mu pomóc bo to ja jestem temu winna bo w ciąż złapałam tą cholerną toksoplazmozę, która zniszczyła życie mojemu dziecku skazując go na dzieciństwo w szpitalach i trudniejsze życie... doradźcie cos proszę,(...)rozmawiałam z synem on boi się samotności. jak poznał taką jedną dziewczynę był szczęśliwy jak nigdy wcześniej ale okazało się, że chodzi jej tylko o to żeby miała z kim jeździć na dyskoteki a przy swoich znajomych nawet nie chciała go wziąc za rękę tłumacząc się, że ją boli.... a niby tak go kochała.. po tym jak już całkowicie go zostawiła bo znalazła innego sponsora już całkowicie stracił nadzieje, że sobie kogoś znajdzie na stałe


#badstory #sadstroy #smutnahistoria