Wpis z mikrobloga

Jeśli facet miał 2 czy 3 partnerki seksualne przede mną to jest u mnie natychmiast skreślony. Nie rozumiem jak można się tak prostytuować na prawo i lewo ale niestety żyjemy w sku*wiałych czasach. Plus wyczytałam ze z ze im więcej partnerek seksualnych miał facet to stosunkowo szybciej mu się kurczy penis i to ma sens. #rozowepaski #seks #zwiazki #takaprawda #niebieskiepaski
  • 89
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@biedroncia: #!$%@? każdy piszę, że chciałbym szarą myszkę, ale żeby nie była brzydka i zajmowała się domem. A i tak zanim ustatkują się przy spokojnej kobiecie, to muszą robić pompki na Julkach i innych alternatywach i pozwalają się im ujeżdżać. A jeśli im się nie uda, to będą emocjonalnymi betaszmatami. A jak taki P0lak jak zobaczy Azjatkę bądź Ukrainkę to totalnie traci rozum. Za granicą wszystkie wiedzą, że z Polski do
Wiem że to bait, ale OPka nawet nie zdaje sobie sprawy jak głupi:

Jeśli facet miał 2 czy 3 partnerki seksualne przede mną to jest u mnie natychmiast skreślony. Nie rozumiem jak można się tak prostytuować na prawo i lewo ale niestety żyjemy w sku*wiałych czasach.


@biedroncia: Oczywiście masz racje, kobiet też to dotyczy i niestety większość z was się nie szanuje. Dlaczego uważasz że ostracyzm społeczny osób które mają burzliwą