Wpis z mikrobloga

Jeśli facet miał 2 czy 3 partnerki seksualne przede mną to jest u mnie natychmiast skreślony. Nie rozumiem jak można się tak prostytuować na prawo i lewo ale niestety żyjemy w sku*wiałych czasach. Plus wyczytałam ze z ze im więcej partnerek seksualnych miał facet to stosunkowo szybciej mu się kurczy penis i to ma sens. #rozowepaski #seks #zwiazki #takaprawda #niebieskiepaski
  • 89
No i super każdy może mieć swoje wymagania nikt tego nikomu nie zabrania. Tylko powszechnie wiadomo, że kobiety gardzą prawiczkami i jest to dla nich powód do wyśmiewania kogoś. Z resztą nie wiem po co robisz takie głupie prowokacje, wygląda to jakby Cię bolało to, że facet może czegoś oczekiwać od kobiety.


@NieMaSzans: #takaprawda Sam tego kiedyś doświadczyłem. A po takiej marnej zarzutce czuję tylko zażenowanie
@biedroncia: o kobiecy przegryw. Nie wiem jak kobiety mogą chcieć się tak oszukiwać. Chcemy żeby partner wiedział co się z czym je, bez jego wcześniejszego jedzenia. Czyli typ sie głodził #!$%@? wie ile lat i ona ma być w czymkolwiek doswiadczony.

Jasne fajne byłoby być tą pierwszą i ostatnią i móc razem od podstaw przechodzić przygodę, ale... jeśli dwójka ludzi zaczyna z opaskami na oczach to nieciężko o kolizje.