Wpis z mikrobloga

@StadionowyT: naprawdę mnie to dziwi, że Polacy wolą oglądać taki Piast z Rakowem niż najlepsze ligi świata bo i Real z Sevillą gorsza oglądalność i Chelsea LFC. I w sumie skoro tak dużo ludzi ogląda Milan ze względu na Piątka to czemu więcej nie ogląda Bayernu? Przecież oglądając grę Milanu to się pociąć można, Bayern coś gra przynajmniej. Zapewne jest po prostu więcej kibiców ligi włoskiej niż niemieckiej.
@Cinkito: Piast z Rakowem leciał w piątek o 18:00 kiedy nie ma nic innego
Bayern też jest często oglądany, w zeszłym tygodniu 225 tysięcy, ale to było na Eleven, C+ przegrywa. Również pora miała znaczenie, bo teraz grali o 15:30, a derby Mediolanu wieczorem
@Cinkito: Bo nie każdy jest koneserem piłki, tylko może być kibicem konkretnego klubu? Dla mnie oglądanie jakichś Liverpoolów na kiju nie ma sensu, bo wali mnie to czy przegrają czy wygrają. Nie ma emocji, co według mnie jest kluczowe w oglądaniu sportu. Wolę oglądać jak mpja Jaga kopie się po czołach, niż patrzeć na zgrabny futbol lig zachodnich, ale pozbawiony ładunku uczuć
wolą oglądać taki Piast z Rakowem niż najlepsze ligi świata bo i Real z Sevillą


@Cinkito: no takie dziwne, że ludzie w Gliwicach czy Częstochowie wolą oglądać swój klub i swoich zawodników grająych w ich mieście niż jakieś Reale Barcelony #!$%@? daleko stąd jak nigdy nawet w Hiszpanii nie grali

inb4 prawie 600k na Craxa-Legia to naprawdę dobry wynik, się nie spodziewałbym
@Silimarillo: @seeksoul: no szczerze jest to dla mnie dziwne bo sam mieszkam w Katowicach a GKS czy Piast to mnie kompletnie nie interesują. Ale ja nigdy nie byłem lokalnym patriotą więc zapewne temu nie potrafię zrozumieć takiego podejścia. Ja uwielbiam piłkę, czy to jako sport żeby grać czy żeby oglądać i nie potrafię zrozumieć jak można wybrać kopanie się po czołach kosztem BPL czy La Ligi. Oglądałem kiedyś ekstraklasę czy