Wpis z mikrobloga

@gien: O to samo zapytałem raz obcego gościa, który zagadywał mnie na dworcu, jak miałem przerwę. I odpowiedział bez chwili namysłu:

Człowiekiem.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

5 lat temu chyba na Korwina głosowałem, już nie pamiętam szczerze mówiąc. Ogólnie głosowania na POPiS unikam jak ognia, bo to do niczego nie prowadzi.
@slapdash: Ktoś mnie kiedyś określił jako libertarianina. W tym Latarniku odpowiedziałem, że wg mnie kwota
@slapdash: Dokładnie, bo lewacy. Nie popieram postulatów okradania ludzi z zarobionych przez nich pieniędzy, co dość łagodnie okreslają „opodatkowaniem najbogatszych”, bo to głupie, niemoralne i nieskuteczne ani jakiegoś pitolenia o lekach za 5 złotych czy emeryturze obywatelskiej, bo w przeciwieństwie do Wenezueli nie mamy pożądanych na świecie złóż surowców naturalnych, a węgiel i tak importujemy z innych krajów, bo wydobycie naszego balansuje na granicy opłacalności. Ten kraj jest #!$%@?, ale mimo
@Drzejzi: No jakby ktoś mnie zagadał i zapytał, czy powinienem dostawać od państwa 1000 zł za samo to, że dożyłem 60. roku życia, to odparłbym, że nie. Ani żeby jebnąć 75% podatku dla ludzi, którzy zarabiają więcej niż milion złotych rocznie czy jaki tam sobie pułap Zandberg wymyślił. Nie twierdzę, że jest głupi, parę razy czytałem to, co mówi i go słuchałem i według mnie jest z pewnością inteligentnym i elokwentnym
Pobierz Pangia - @Drzejzi: No jakby ktoś mnie zagadał i zapytał, czy powinienem dostawać od p...
źródło: comment_6nSxlgmVZ9kqaRzjJPYEswwqkFXHfHyp.jpg