Wpis z mikrobloga

Nie ufacie latarnikowi, to przeczytajcie programy partii i zdecydujcie, ale nie podejmujcie decyzji na zasadzie "KURŁŁŁA NIE JESTEM LEWAK".


@apee: znam postulaty Lewicy, zgadzam się z częścią punktów jednak na pewno nie jest to wynik choćby zbliżony do podanego przez latarnka. Te 20 pytań w latarniku to bardzo wąski wycinek, nie odzwierciedlający rzeczywistości. Mój komentarz miał na celu wskazać słabość latarnika w określaniu zgodności ankietowanego z daną partią.
  • Odpowiedz
@Pangia: A moze to nie latarnik jest chu*owy tylko komitety z ktorymi sympatyzujesz? PiS i Konfa to czysty zamordyzm wiec nie ma co sie dziwic ze malo komu te ugrupowania latarnik dopasowuje.
  • Odpowiedz
@slapdash: to ze zgadzasz sie z postulatami nie znaczy ze musisz glosowac na dana partie. Jezeli takie postulaty glosza osoby ktore w twoich oczach sie skompromitowaly wczesniejszymi dzialaniami i im nie ufasz to dlaczego masz oddac na nich glos?
  • Odpowiedz
@Pangia: dzięki za info że latarnik już jest. fajnie, że PiS odpowiedział. wyszło mi zupełnie co innego niż na takim innym co robiłam (chyba puls biznesu). super są te wyjaśnienia, kc latarnik
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pangia: Latarnik to bardzo uproszczone narzędzie. Porównuje twoje odpowiedzi z odpowiedziami komitetów wyborczych. Po pominięciu kwestii światopoglądowych wyszły mi różne wyniki (KO i PSL).

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xhxhx: Ale odpadłby argument o głosie narodu, bo ten stwierdzałby, że oni wszyscy są #!$%@? warci i po jednych pieniądzach.
  • Odpowiedz