Wpis z mikrobloga

Miałem głosować na PiS w najbliższych wyborach, ale zastanawiałem się też nad lewicą (SLD), jednak po ostatniej wielkiej konwencji Konfederacji, posłuchaniu ich propozycji programowych i ostatnich sondażach w których Konfederacja ma 7,5%, postanowiłem oddać głos na Konfederację, teraz już nie mam żadnych wątpliwości, a co tam mają mój głos, przynajmniej nie będzie to głos stracony!

#polska #pis #lewica #sld #wybory #4konserwy #polityka
  • 15
@snusmumriken90: Gdzie sondaże były robione to nie wiem, być może u twojej starej w burdelu, być może, niczego nie insynuuje... najlepiej to dowiedz się u źródła:

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Wybory-parlamentarne-2019/Wybory-parlamentarne.-Nowy-sondaz.-PiS-wygrywa-w-Sejmie-jeszcze-cztery-partie

"Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI w dniach 13 września - 18 września 2019 roku. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków. W badaniu wzięło udział N=1001" - informuje serwis.
Miałem głosować na PiS w najbliższych wyborach, ale zastanawiałem się też nad lewicą (SLD), jednak po ostatniej wielkiej konwencji Konfederacji, posłuchaniu ich propozycji programowych i ostatnich sondażach w których Konfederacja ma 7,5%, postanowiłem oddać głos na Konfederację


@PolskiPan: Brzmi to jak reklama mopa w telezakupach XD

Od kilku dni na Mirko: "Miałem zagłosować na X, ale program konfederacji mnie przekonał" albo "Moi bliscy wahali się na kogo zagłosować, ale pokazałem im