Wpis z mikrobloga

@JamesMoriarty: Zamierzam spróbować, ale jak widzę że w paczce jest Lycanite mobs który sztucznie podnosi poziom trudności to mi się odechciewa. Jest tam więcej tego typu modów? Bo nie wiem czy tracić czas xD
  • Odpowiedz
@Aokx: Nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FuzzyWuzzy: System obrażeń jest tutaj inny więc do walki jest trochę inne podejście. Jest standardowy health bar, ale poszczególne części ciała postaci mają własne mini health bary. Jeżeli np. głowa straci 3 punkty życia to jest to natychmiastowa śmierć i np. zwykły szkielet jak trafi w głowę strzałą to jesteś na 1 hita (bez hełmu), ale jeżeli np. noga
  • Odpowiedz
@JamesMoriarty: To powodzenia, ja dziękuje xD. W samym lycanite jest masę fajnych i pomysłowych mobów które respią się za często i po dłuższej chwili nawet na vanilli staje się to męczące i irytujące bo nic z nich nie można robić a ich mechaniki zaczynają #!$%@?ć. Kopiesz rudę, jest szansa około 80% że na jedną rudę zrespi się #!$%@? golem i jest szansa że będzie ulepszony. Ścinasz trawę czy plony, to samo.
  • Odpowiedz
@FuzzyWuzzy: Jest nawet lepiej. Zabijesz krowę i jest szansa, że pojawi się ponury żniwiarz, który będzie Cię za to gonił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Golemy na szczęście nie spawnują się przy kopaniu, ale generowanych kopalni bez diamentowej zbroi bym unikał. Jedyna wkurzająca rzecz przy standardowym wydobywaniu to pochodnie, które trzeba zapalić używając zapałek. Po jakimś czasie też same gasną i trzeba nowe tworzyć co trochę irytuje jak
  • Odpowiedz
@Variv: Trzeba dodać shadery ręcznie. OptiFine też musi zostać zainstalowany, bo nie jest częścią paczki. Ja skorzystałem z Technic Launcher'a ze względu na brak linuxowego klienta dla Twitcha, a w obydwu przypadkach instalacja końcowa jest taka sama.
  • Odpowiedz