Wpis z mikrobloga

@dzek hmm w Rzeszowie to koło heliosa na powstanców warszawy chyba klomb sie to nazywa, a w bezpośrednim sąsiedztwie miasta to w trzebonisku na lubelskiej zaraz za granicą miasta po prawej stronie chyba zielone kąty albo ogrody sie to nazywa
@dzek: W poprzedniej firmie jeszcze to do Rakszawy woziłem towar, tam mają spory sklep ogrodniczy. Ale ogólnie to też zależy, o co pytasz i czego szukasz. Bo nie wiem, ziemię do kwiatków to se kupisz nawet w tym ogrodniczym koło placu targowego na Targowej.
@Pangia: szukam najlepiej miejsca w którym będzie wszystko - od nasion za 2zł po ciężkie narzędzia za grube tysiące

aktualnie szukam np.:
- miotła brzozowa/drapak/baba jaga czy pod jaką nazwą to ktoś zna, bo uniwersalnej chyba nie ma
- wiadro
- wygarniacz popiołu (choć to już trochę wykracza poza ogrodnictwo, ale czasem mają)
- mała szufelka
- sekator
- klasyczna kosiarka spalinowa

i chciałbym mieć komfort, że co nie wymyślę to
@dzek: To ja bym chyba do tej Rakszawy pojechał, jak tu nic nie znajdziesz. Zwłaszcza, że mają dwa blisko siebie położone sklepy, jeden ogrodniczy, drugi bardziej budowlany, ale one są od siebie oddalone o paręset metrów.