Wpis z mikrobloga

@Adwokat_Boga: głosuje tak mała liczba ludzi że pis wziął wszystko mając niecałe 19% głosów w wyborach tak więc zrobią wszystko aby jak najmniejszym kosztem i po najmniejszej linii oporu wygrać, tu chodzi o niesamowitą kasę której pożal się Boże rządzący nie zarobiliby na wolnym rynku, ba, wątpię aby w ogóle znaleźli zatrudnienie za więcej niż średnią krajową, tak więc nie zostawiajcie wyboru starym babom i urzędasom tylko zapie*dalać na wybory.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zwardi: no jak to? Masz wolny czas w niedzielę i chcesz zrobić zakupy i nie możesz bo władza zabroniła dawać taką możliwość. Wszystkie punkty spełnione.
  • Odpowiedz
  • 0
@jos władza mówi nam czego NIE zrobisz i nie ma to nic wspólnego z Twoim wolnym czasem, nie ingeruje w niego. To zasadnicza różnica - między tym gdy władza mówi mi co konkretnie mam robić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zwardi: bo wykorzystuję narzędzia, których nie da sie zignorować. Gdyby tylko powiedzieli, ze nie wolno to kazdy by ich osrał a tak nie można ponieważ zakaz i nie ma wyboru. Ingeruje w wolny czas jak najbardziej bo zmusza ludzi do innych działań niż dla nich najoptymalniejsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@jos ale ta władza niczego Ci konkretnie nie nakazuje, jest zakaz a robisz co chcesz za wyjątkiem zakupów. Władza nie interesuje się Twoim wolnym czasem. Ingerencja w Twój wolny czas byłaby wtedy gdybyś miał przykaz co masz robić w wolnym czasie. Coś jak kierowca w trakcie jazdy i przepisy ruchu drogowego. Zresztą to tylko zakupy a Ty piszesz przez pryzmat jakby to była centralna i najważniejsza część niedzieli bez której nie
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: a mi to przeszkadza jak smok, bo jestem w trakcie budowy i zamiast do leroya czy castoramy podjechać w niedzielę to muszę w tygodniu i jestem automatycznie dzień w plecy. Tak przez 3 miesiące stracilem dobry tydzień. Dziękuję pan pis i solidarnosc
  • Odpowiedz
W śmietniku europy możemy za przeciętną tygodniówkę kupić sobie konsolę PS4 z zestawem gier, a u nas w naszej cudowenej czystej rasowo bolzdze za przeciętną tygodniówkę możemy sobie kupić mikrofalówkę na raty


@ShineLow: Łał a w Polsce za PS4 potrzeba raptem 2 tygodni pracy
  • Odpowiedz
  • 0
Niby są się żyć, ale zawsze jest jakieś ale. Np w sobotę pracuje w delegacji a w moim mieście nie ma sklepu typu Castorama, więc zawsze wybierałem się w niedzielę. Teraz czasami z zakupami muszę czekać 4 tygodnie.
  • Odpowiedz
ile trzeba mieć IQ żeby nie ogarnąć żeby zrobić zakupy dzien wczesniej?


@thenoo0: A ile, żeby nie ogarniać, że nie o zwykłe, codzienne zakupy tu chodzi, a raczej nieprzewidziane, gdzie jedziesz sobie np. do Castoramy, kupujesz co trzeba i robisz na spokojnie.

Chyba że mieszkasz na wsi i myjesz się w szafliku, to nie mam żadnych pytań.
  • Odpowiedz