Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skurvol_Dominik: Idiotyczne porównanie. To nie moja wina, że ktoś wybiera sobie taką, a nie inną pracę. Nie utrudniam nikomu wykonywania jutro zawodu. Korzystam z usług za które płacę ciężko zarobionymi pieniędzmi, nikogo nie wykorzystując i do nikogo nie wyciągając rąk.
  • Odpowiedz
@Ranger ludzie którzy wydają zamówienia nie robią kanapek, robią to tylko ludzie na kuchni. w większości przypadków mamy czas żeby donieść zamówienie
  • Odpowiedz
także proszenie osoby która przygotowuje te dania o przyniesienie spowalnia tylko ten proces i jest to po prostu utrudnianie życia innym


@MechanicznyTurek: W ogóle nie zamawiaj jedzenia bo to właśnie zamawianie jedzenia spowalnia proces i jest utrudnianie życia innym. Wejdź na kuchnie i sam sobie zrób albo najlepiej odgrzej bigos z cebulą w domu xD.

#!$%@? obsłużenie klienta w macku utrudnia życie pracownikom. #!$%@? jacy oni biedni xD.
  • Odpowiedz
tak to jest #!$%@? mcs w stylu 'hehehe debile nazywają się restauracją', a teraz wysyp komentarzy broniących w stylu 'dlaczego niby nie są restauracją'. quo vadis wykopki
  • Odpowiedz
@kluha666: to jest jeszcze nic w obwodzie kaliningradzkim (Rosja jak by stare gimby nie znały) nawet nie ma koszy na odpadki i się zostawia wszystkie śmieci na stoliku. Uwłaczające ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie raz nie dwa się mocno śpieszyłem i przeklinałem pod nosem że obsługa nie jest szybsza, a na pewno nie jestem w tym odosobniony, więc nie przedłużam sztucznie zamówienia żeby ona osoba dostała szybciej, nic na tym nie tracę.


@MechanicznyTurek: No ale jak w ogóle nie będziesz zamawiał to ile czasu innym zaoszczędzisz!

więc nie przedłużam sztucznie zamówienia


To nie jest przedłużanie sztucznie zamówienia. Skoro oferują przyniesienie zamówienia do stolika to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapixxx: Czytaj ze zrozumieniem, a nie wyrwane z kontekstu zdanie pasujące do twojej idei. Płacę za usługę i chcę otrzymać dokładnie to za co płacę i co oferuje restauracja. Za swoje ciężko zarobione pieniądze. Nikogo nie udaję i nie wykorzystuję. Nie widzę powodu dla którego miałbym rezygnować z usług za które płacę dla wątpliwej wygody jakiegoś pracownika.
  • Odpowiedz