Wpis z mikrobloga

  • 41
@Mrbimbek idąc tym tokiem rozumowania żaden większy prostest nie ma sensu bo 90% ludzi nie mają naukowej 100% wiedzy na x temat. Jednak swoją postawą skłaniają do myślenia siebie jak i resztę społeczeństwa
  • Odpowiedz
te pierdzenie o zaczęciu od siebie xDDD za każdym #!$%@? razem. w protestach klimatycznych chodzi u uświadamianie społeczeństwa. jakie znacznie ma ze 3 licealistów nie uzyje plastikowej butelki xD

@Klepajro:
@NieBojeSieMinusow: Takie same znaczenie jak obniżenie CO2 przez Polskę:pomijalne w skali Europy i świata. Obniżyliśmy już znacznie, limity co2 są dla nas niskie, a chcą je obniżać, zaś najwięksi emiterzy mają gdzieś. Mamy większe problemy ochrony środowiska np.
  • Odpowiedz
każde państwo może sobie tak pomyśleć.


@Klepajro: Nie każde, tylko te których wpływ rzeczywiście jest niewielki, liczby są obiektywne. Inaczej nasze starania to tylko PR. Jeśli uporamy się z bardziej palącymi problemami ochrony środowiska, a które są przemilczane to możemy iśc dalej.
  • Odpowiedz
Kto milczy na temat słabej struktury hydrograficznej naszego regionu?


@Klepajro: Choćby uczestnicy tych protestów, bo przecież o nich rozmawiamy. Wałkowali te CO2 bo tak mają wpojone w szkołach, a nie zajmują się dla nas ważniejszymi problemiami.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: @klepajro

To lepiej niech idą uświadamiać elektrownie (które u nas stoją głównie na jakże ekologicznym węglu) albo fabryki/koncerny które zamiast plastiku mogłyby używać papieru.

A co do tego czego ci ludzie używają i w jakim stylu żyją wystarczy popatrzeć- u mnie ten strajk zostawił właśnie śmieci i zrobił #!$%@? w komunikacji miasta
  • Odpowiedz
@Klepajro: jak cos takiego wywnioskowales z mojej wypowiedzi? Dzieciaki nie sa jeszcze na tyle ogarniete by rozumiec sens takiego protestu, sa wykorzystywane politycznie bo wlasnie o dzieciach nie wypada mowic negatywnie, ale prawda jest taka ze sa narzedziem
  • Odpowiedz
  • 11
@PaulStanley mają iść do elektrowni na protest? Ja z kolei coraz więcej widzę młodych w sklepach z torbami koszykami plecakami etc a nie plastiki. Noszą ze sobą bidon na kranówkę z filtrem czy ubierają się w lumpach co jeszcze parę lat temu było powodem do wstydu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fren: ja mam jedno pytanie tak na polski tlumaczac: czyli że im więcej ludzi tym większy efekt i odwrotnie.
Im mniej ludzi tym mniejsze zmiany klimatu beda?
  • Odpowiedz
  • 4
@Maglaj nowobogackie opinie można sobie wsadzić w dupe xD płacić za szmaty typu tiszert 5/6dych gdzie nowa kolszulke w lumpie można za kilka złotych xd nie wiem w jakim kręgu znajomych się poruszasz ale musicie być strasznie ekhem zadufani
  • Odpowiedz