Wpis z mikrobloga

W interesie każdego posiadacza broni jest to, by nie była powszechna jak w USA. Później będziecie mieli co tydzień newsy w rodzaju "strzelał do kota", "grał na konsoli, dziecko płakało, więc władował serię w łóżeczko", "kibice cracovii ostrzelali siedzibę wisły kraków", "zastrzelił go dla 2zł". Obecne zezwolenia na b--ń są dobre, wbrew p---------u zwolenników konfederacji.
#bron #bronpalna
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prohackuser: Tak, ta przynależność do koła jest szczególnie w---------a. Pistolet jest mi potrzebny do obrony przed s---------m który grożąc mi nożem chce mi ukraść portfel, nie do strzelania do tarczy.
  • Odpowiedz
@w2kn2e: posiadając pistolet, nie masz żadnych szans ze s---------m, który chce Ci ukraść portfel
według amerykańskiej policji, bezpieczny zasięg obrony pistoletem przed nożem to 15m, z takiej odległości wyszkolony policjant ma szansę wyjąć pistolet i oddać strzał, 11 metrów to 50:50, poniżej tej odległości policjant nie ma szans. S-------n z nożem podejdzie i wyciągnie narzędzie stojąc metr od Ciebie.
Jedyną obroną jest oddanie portfela i bierność.

Pistolet ma jedynie sens
  • Odpowiedz
@prohackuser: przynależność do jakichś kół czy klubów i w ogóle jakieś podawanie uzasadnienia jest kompletnie z d--y, tak samo jak koszty badań lekarskich czy egzaminu. Uzyskanie pozwolenia to powinna być kwestia max kilku tygodni i 200-300 złotych, a nie wielu miesięcy gównoformalności i nawet kilku tysięcy kosztów.
  • Odpowiedz
@prohackuser: Obrona domu to też dobry argument, chociaż nie słyszałem o zbyt wielu przypadkach szturmowania domów przez jakichś agresywnych zjebów.

Ludzi w tym kraju trzeba zacząć traktować jak istoty rozumne a nie ubezwłasnowolnione małpy. W społeczeństwie w którym każdy jest uzbrojony są większe szanse że ktoś będzie mi w stanie pomóc jeżeli zostanę zaatakowany.
  • Odpowiedz
@B44M: oczywiście, można to uprościć znacznie, np. rezygnować z kół, ale nie jak proponuje konfederacja, czyli b--ń na dowód w warzywniaku ;)
Psychotesty obowiązkowe, powtarzane co jakiś czas.
  • Odpowiedz
@w2kn2e: ale nie rozumiesz, że większość to są małpy? :) Przebywając na wykopie, w jakimś stopniu należysz do elity intelektualnej tego kraju. Cała reszta to bezwolni kretyni. Nawet jeśli Twoje poglądy mogą być niedojrzałe, masz jakąś świadomość rzeczywistości.
W Polsce jest za dużo wariatów na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@w2kn2e: co do agresywnych zjebów, zawsze, najlepszą obroną jest ucieczka
sam noszę pałkę teleskopową, ale wolałbym się oddalić od kretyna
w przypadku rabunku z nożem, mówię "bierz co chcesz" i tyle
  • Odpowiedz
@w2kn2e: myślę, że nie rozumiesz o co mi chodzi, w Polsce jest zbyt wielu zjebów, którzy mają pod czaszką, dosłownie g---o :)
typu ten kolo, co wbił dziewczynce siekierę w głowę w biały dzień
nie powiesz mi, że się nie znajdzie kilku wariatów, którzy zaczną strzelać w tłum bez żadnego motywu :)
  • Odpowiedz
@prohackuser: Moja własność jest święta i już kiedyś byłem zmuszony n---------ć się z jakimś zjebem bo nie chciałem mu oddać swojego telefonu. Nie dam się zastraszyć. Zapracowałem na coś i nie dam sobie tego odebrać bo tak jest bezpieczniej. W każdym miejscu na ziemi są ludzie gotowi wykorzystać twoją słabość. Nie daj się ponieść ojkofobii, Polska to wbrew pozorom cywilizowany kraj. Gdyby ludzie dostali b--ń to nie zaczęliby się nagle
  • Odpowiedz
@w2kn2e: myślę, że masz kilkanaście lat, tłumaczę Ci, że obrona przed nożem za pomocą pistoletu jest nieskuteczna, możesz mieć tutaj nawet drugi Teksas i b--ń w każdej kieszeni, ale nożownik wygra :)

@szalony_ikar: kuszę należy całkowicie usunąć, bo to martwy przepis, przywozisz sobie z Czech i posiadasz legalnie, nikt Ci nie może jej zabrać, nawet z naładowaną jakbyś chodził po centrum. Ustawa o nielegalnym posiadaniu kara tylko b--ń
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prohackuser: nie 15 metrów, a 7, jeśli trenujesz i umiesz szybko dobyć pistoletu. Do tego możesz być świadkiem napadu, możesz zetknąć się z agresją drogową, być gonionym przez uzbrojonego świra. Opcji jest sporo.

A co do "bierz co chcesz" - powinieneś móc mu strzelić w plecy, ale w Polsce uciekający zbir jest pod absolutną ochroną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prohackuser: ale jak ktoś podejdzie do Ciebie z nożem, oddasz mu ten portfel i telefon to on nie będzie przy Tobie stał po wieki. Po chwili odejdzie, wtedy wyciągasz ukryta bron, odbierasz swoje rzeczy a rabusia zatrzymuje aż do czasu przyjazdu policji.
  • Odpowiedz