Wpis z mikrobloga

  • 33
@Pan_Slon Zawsze mnie bawi stawianie jako atut faktu że 5lat aktualizuja telefon. 5 lat w świecie elektroniki to przepaść - gdzie jest sens męczeńia się z tak starym urządzeniem. Z drugiej strony jak ktoś kupuje telefon za 5000zl to logiczne że musi to racjonalizować
  • Odpowiedz
  • 3
@Pan_Slon Mam note 8 i iphone 8+. Note 2x tańszy i ma plusy których nigdy na iPhonie nie będzie dlatego jest on dla mnie bezużyteczny.

Patrz podzielony ekran, rysik, klonowanie aplikacji dzięki czemu mając dwa konta w jednym banku mogę płacić tym którym potrzebuje i aplikacje społecznościowe gdzie też ma się więcej kont. W cenie iphona mógłbym co dwa lata kupić nowego Samsunga. Nie wiem po co. Miałbym wybrać używanie tego samego
  • Odpowiedz
@trejn: No super, że możesz sobie odpalić dwa konta bankowe.

Ja bym się cykał po zainstalowaniu pierwszego lewego APK (bo po co płacić za software).

Nie bez powodu Apple Pay w kilka miesięcy prześcignęło Google Pay.

Kupujesz takiego androida z drugiej ręki i się cykasz instalować cokolwiek, co wymaga wpisania numerów karty, bo #!$%@? wie co poprzedni właściciel zaszył głęboko w sofcie.
  • Odpowiedz
@trejn:
Mam leciwego SE i rozważam zakup 11 tylko z powodu własnej fanaberii.

iOS 13 tchnął w SE tyle mocy, że aż sam się dziwię XD

5 lat wsparcia, to zajebisty plus.
Między innymi dlatego ten sprzęt tak trzyma wartość.
  • Odpowiedz
@bagi1: @dzikiczytelnik: On chyba myśli że żeby sklonować aplikacje trzeba ściągać jej APK.
Witamy w świecie androida rok 2011. Klikasz na aplikacje, wybierasz sklonuj i masz dwie, koniec magi, wszystko odbywa sie systemowo.

Co do kupowania z drugiej ręki, to jak już pisałem za 1700zł mam Note8 który przebija wszystkim jego odpowiednika IP8+ za 3000zł. Od baterii po aparat - więc nie widze potrzeby w tej cenie nawet szukać z
  • Odpowiedz
@dzikiczytelnik: @trejn:

Dziesięć złotych za aplikację „XYZ”?!
Cyk. Chomikuj/zatoka.
Co byda przepłacać jak ajfonowcy.

Kilka dni później
„Mireczki. Jakiego antywirusa na androida polecacie?”
  • Odpowiedz
@bagi1: Skończyły się sensowne argumenty to lecimy z pierdołami dla dzieci w stylu pobieranie gówno gierek z supergrynatelefonkropkapl

Idąc dalej w tym tonie. Najgorsze w japku jest że dużo małych aplikacji i programów pomocniczych których używam; ich nie ma - patrz najpopularniejsze dodatki do najpopularniejszej gry na telefony Pokemon Go - wszystko jest na IOS zablokowane bo tak ¯\_(ツ)_/¯ Ludzie poważnie nosili ze sobą drugi telefon z androidem żeby sobie zeskanować
  • Odpowiedz