Wpis z mikrobloga

#ps4 #playstationplus

Mireczki, mam kilka pytań odnośnie dzielenia konta (konto będzie dla brata)
1. Czy trzeba dezaktywować konto na swojej konsoli zanim się je doda do konsoli drugiej osoby i tak ustawi jako główne?
2. Szukałem informacji i czasami trafiam na komentarz odnośnie jakichś certyfikatów które sa pobierane przez konsolę, o co kaman? Mają wpływ na możliwość odpalenia/ nie odpalenia gry?
3. Czy może zdarzyć się jakaś sytuacja, kiedy na swoim koncie nie będę mógł grać z powodu ustawienia go jako głównego na innej konsoli?
4. Czy można w tym samym czasie grać w tą samą grę na obu konsolach? (ja na swoim koncie, brat na swoim z dodanym moim jako głównym)?
5. Jakie są minusy takiego dzielenia?

Dziękuję za odpowiedzi.
  • 6
  • Odpowiedz
@MiHau3:
1. Tak trzeba
2. Może się pojawić sytuacja gdzie na grach pojawią się kłódki ale wystarczy wtedy wejść w ustawienia i odświeżyć licencje
3. Patrz punkt 2 i 5
4. Oczywiście, że można i to nawet zw sobą
5. Że konto główne (czyli to, które dajesz koledze/bratu) musi mieć stały dostęp do internetu bo bez tego nie zagrasz w nic
  • Odpowiedz
@janushek: A co w momencie gdy np chce sprzedać konsole z profilem na której jest pełno gier? Tak żeby nowa osoba grała w nie spokojnie, ale nie miał dostępu do mojego profilu bo będę chciał go używać w nowej konsoli... wystarczy ze założę hasło by nie logował się na nie?
  • Odpowiedz
@janushek:
5. Jakie są minusy takiego dzielenia?
5. Że konto główne (czyli to, które dajesz koledze/bratu) musi mieć stały dostęp do internetu bo bez tego nie zagrasz w nic

Możesz wyjaśnić? Co oznacza "stały dostęp"? Że musi być cały czas podpięta pod neta, 24h?
  • Odpowiedz
Możesz wyjaśnić? Co oznacza "stały dostęp"? Że musi być cały czas podpięta pod neta, 24h?


@MiHau3: jeśli planujesz grać 24h to tak :)
Gdy stracisz neta to gra się wyłączy po 15 minutach i pojawią się kłódki na każdej grze cyfrowej.
Ale stały dostęp do neta chyba nie powinien by się problemem w dzisiejszych czasach, nie potrzeba jakieś super 1 giga łączą tylko tyle aby się zalogować do PSN.
To tyle
  • Odpowiedz