Wpis z mikrobloga

Chce kupic PS Vita. Praktycznie kazda ma przypisanie do konta PSN i jakis profil, ktorego nie da sie usunac podczas przywracania z menu. Czy z menu serwisowego przy starcie to sie wyczysci i bedzie mozna przypisac konsole do swojego konta, zalogowac sie na swoje do PSN? Ma ktos jakas godna Vite na sprzedaz? #psvita #gry #playstation
  • 20
@bzyq81 Na pewno da się z menu serwisowego (power + R + PS), chociaż wydaje mi się, że na swojej normalnie z ustawień to robiłem ¯\(ツ)
Ale na pewno się da - zerknij na YT jak chcesz się upewnić.
@Tarec
@rethil No wlasnie z menu robilem. Nie znalem triku z recovery i oddalem konsole. Sprawdze w poniedzialek z powrotem bo mam jedna z kontem na oku. Chyba, ze ma ktos cos pewnego na zbyciu? P.S. Nie chce jej hackowac. #psvita
@bzyq81: Tylko wtedy nie ruszy i tak psn
No patrz, a mi dziala ;). Spokojnie, po hacku i downgradzie, mozesz ustawic firmware spoofing i PSN bedzie myslal, ze masz wersje 3.72, a de facto masz np. 3.65
@bzyq81: Ja się do PSN podłączam na 3.67, po prostu w dodatkowej pozycji w ustawieniach która się pojawia po przerobieniu konsolki można ręcznie wpisać jaką wersję chcesz spoofować i tyle, konsolka się znowu łączy z PSN xD
@stormkiss: Jeden #!$%@?, metoda jest z tego co pamiętam ta sama, po prostu na filmiku koleś turbołopatologicznie pokazuje gdzie co kliknąć tak żeby nawet małpa pracująca na pół etatu jako moderator na wykopie sobie poradziła