Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Dzieki Vectra za neta 300Mbit! Teraz juz wiem, ze skorzystam z 14 dni na odstapienie od umowy. Przez 2 dni mialem watpliwosci, myslalem, ze to kwestia aktywacji, itp. ale #!$%@?, trzeci dzien?!

Internet od Vectry jest tak żałosny, ze zamiast wysylac pakiety, to pobiera, tak btw, nie sadzilem, ze Vectra #!$%@? SpeedTest Ookla.

#vectra #internet #wroclaw
K.....Z - Dzieki Vectra za neta 300Mbit! Teraz juz wiem, ze skorzystam z 14 dni na od...

źródło: comment_zZxVklXjg65pcfujiAH7rUHv68QKcBYn.jpg

Pobierz
  • 42
Proszę się zdecydować! Sam obecnie mam ten z UPC i chciałem zmienić na Vectrę, bo tu ssie - niby światłowód, a 5G nie hula i prędkości 10x mniejsze niż obiecywane... i teraz sam już nie wiem ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Problem jest w tym, że Vectra nie korzysta z FTTH, tylko prowadzi światłowód do puszki, z której idzie kabel koncentryczny. Kiedyś to nawet nazywali "światłowodem" XDD
@symis mam UPC od jakiś 8 lat i raz miałem podobny problem do twojego, koniec końców okazało się, że technik źle skonfigurował router. Jeśli chodzi o polskich dostawców internetu, to chyba jeden z lepszych, o ile nie najlepszy.
@Kapitan_BeniZ przekonałam się już że w wielu przypadkach to zależy od tego gdzie mieszkasz. Mamy Vectrę od początku roku, 300Mbit i śmiga aż miło, a znajomi z drugiego końca miasta narzekają. Z kolei my mieliśmy duże problemy z Multimedią, a np już moi rodzice nie narzekają