Wpis z mikrobloga

@Insiders:
Nie wiem jak w iOS13(dzisiaj pobieram i zostaje na 13.0, jak w przypadku 12.0), ale na 12.0 jeszcze się nie da. Mimo tego, samo ustawienie godziny to przeciągnięcie tylko palcem na zegarze aby ustawić godzinę, ze względu na UI które jest naprawdę wygodne. Poleciłbym zapisać sobie w kalendarzu aby przestawiać godzinę co tydzień, bo idę o zakład że prędzej czy później wyleci Tobie z głowy.
Tryb pora spać jest na
@Insiders: trzeba co tydzien zmieniac. tak jak zwykly budzik ;p niedawno przesiadlam sie na "pora spac" i wydawalo mi sie absurdalne, ze telefon mi mowi, kiedy mam isc spac i kiedy wstawac ale teraz to jest magia. Mam budzik na 5:30, spanie ustawione na 22:30 i codziennie o 22:15 mi przychodzi powiadomienie, ze czas spac i ide wtedy do lozka xD smiesznie to brzmi ale dzieki temu sypiam lepiej
@MangoZjem: Jak to działa? Ja wstaję też o 5.30, ale o 22 to już jestem w drugiej fazie snu :D Możesz iść spać wcześniej jak Ci się chce czy musisz czekać na powiadomienie? A jak zaśniesz i nie poczekasz to Cię budzi tym powiadomieniem czy telefon wie, że śpisz i zachowuje się cichutko?
@lubiegrzeski: ustawiasz sobie sama o ktorej chodzisz spac i o ktorej wstajesz. po prostu 15min przed tym jak masz isc spac (wg tego co ustawilas) przychodzi Ci przypomnienie z takim subtelnym 3nutkowym dzwoneczkiem. watpie, zeby to obudzilo jak juz spisz. w tym przedziale co ustawisz do spania wylaczaja sie wszystkie powiadomienia, pojawiaja sie dopiero jak zadzwoni budzik ktory tez jest swietny. budzi Cie taki narastajacy lekko dzwiek ptakow (