Wpis z mikrobloga

Logika lewaków

Normalny człowiek: Płeć jest uwarunkowana genetycznie
Lewak: Nie. To nie prawda, ty faszysto. Płeć jest uwarunkowana kulturowo
Normalny człowiek: A może orientacja seksualna też?
Lewak: Nie, to nie prawda, faszysto. Orientacja jest wrodzona

Czyli rodząc się z penisem nie wiadomo czy jesteś mężczyzną,, ale masz już przypisaną orientację, pomimo tego, że jesteś jeszcze niemowlęciem XDDD

#bekazlewactwa #bekazlgbt #lewackalogika #4konserwy #neuropa #heheszki
  • 39
  • Odpowiedz
@Wilczek03

No spoko, masz prawo do takiej opinii. Jak nie chcesz podyskutować na poziomie, to nie musisz tego robić. Nie zmuszę cię przecież.

Wstawiłeś post, który przekłamuje punkt widzenia lewactwa i chciałam to delikatnie naprostować.

Jak wolisz się popastwić to śmiało, ale wymagam nieco więcej, zarówno od siebie jak i innych :)

Pozdrowki!
  • Odpowiedz
Jak wolisz się popastwić to śmiało, ale wymagam nieco więcej, zarówno od siebie jak i innych :)

@insomnia_: Radzę zacząć wymagać myślenia, zwłaszcza od siebie, to może przestaniesz wierzyć w sowieckie brednie o "biologii społecznej".
  • Odpowiedz
@Wilczek03: Przed popisywaniem się ignorancją, zapoznaj się może ze współczesnym stanem wiedzy, a nie bierzesz wszystko na chłopski zdrowy rozsądek. Serio, czytanie nie boli.
  • Odpowiedz
@Wilczek03

Owszem, orientacja jest wrodzona.

Płeć biologiczna również.

A, że ktoś się bardziej czuje kobietą, czy mężczyzna to tylko i wyłącznie jego sprawa. I tak podchodzę do tego tematu. Jeżeli nikogo się nie krzywdzi takim podejściem, to co mi do tego?

Żyj i daj żyć innym ;)
  • Odpowiedz
Uważasz, że orientacja jest wrodzona?

@Wilczek03: Jeśli istnieje "płeć kulturowa", to oznacza, że homoseksualizm również musi dzielić się na "homoseksualizm kulturowy" i "homoseksualizm biologiczny".

Widzisz, to wszystko jest zmyślone, więc każdy może być ekspertem w temacie łysenkizmu. Teraz ja też mogę wyzywać przykładowo @ajuto00 i @insomnia_ od ignorantów, bo na pewno o żadnym "homoseksualizmie kulturowym" nigdy nie słyszeli. Radzę się douczyć, a nie brać wszystko na chłopski rozum.
  • Odpowiedz
Owszem, orientacja jest wrodzona.

@insomnia_: Jak to orientacja jest wrodzona? I co jeszcze, może płeć też? A o "orientacji kulturowej" nie słyszałeś? Niezły popis ignorancji i zacofania.

Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@ibilon

Jakbyś przeczytał mój komentarz wyżej, to byś widział, co napisałam

Istnieją dwa rodzaje płci, kulturowa i biologiczna. Kulturowa ewoluuje w ciągu całego życia człowieka, natomiast biologiczna jest wrodzona.

Natomiast jeżeli chodzi o orientację, to akurat ta jest wrodzona. Jeżeli chcesz rozróżniać również orientację kulturową, to napisz pracę naukową na ten temat. Trzymam mocno kciuki, że w dyskursie naukowym uda ci się obronić swoje stanowisko :)
  • Odpowiedz
eraz ja też mogę wyzywać przykładowo @ajuto00 i insomnia_ od ignorantów, bo na pewno o żadnym "homoseksualizmie kulturowym" nigdy nie słyszeli.


@ibilon: Nie słyszałeś o homoseksualizmie kulturowym? Jesteś nowy na wykopie? Oglądniesz kilka seriali netflixa i zaraz stajesz się gejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz