Wpis z mikrobloga

Mirasy taka sytuację miałem ostatnio:
Jadę sobie autobusem, podziwiam widoki, a tu nagle jakaś typiara do mnie podbija i pyta się, czy mógłbym się przesiąść na inne miejsce, do jakiejś dziewczyny, bo ona by chciała usiąść tutaj razem ze swoim kolegą xD oczywiście odmówiłem i typ siadł koło mnie, a ona gdzie indziej. Nie będę zmieniał miejsca, bo jakaś p0lka chce się pomiziac z kolegą. Dalsza drogę jechałem dumny, dalej podziwiając widoki. Dobrze postąpiłem?
#p0lka #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #podroze #wygryw
  • 27
@AxlRose:
Widziałem kiedyś podobną sytuację w busie z Katowic do Krakowa (godzina jazdy). Autobus był już w połowie zapełniony, siedzenia po obu stronach takie podwójne - część z nich obsadzona tylko jednym pasażerem.
Wchodzi kobieta ~30 i od progu krzyczy "Czy ktoś z państwa podróżuje samotnie? Potrzebne podwójne miejsce dla osób. Czy osoby podróżujące samotnie mogłyby usiąść obok siebie?". Brzmiało to tak błagalnie jakby podróżowała z upośledzonym dzieckiem, które wymaga nieustannej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AxlRose: kiedyś typ nie chciał tak się przesiąść kiedy jechałem z dziewczyną to jechał ze mną pół Polski gdzie co 10 minut kichalem i ciagalem nosem. Jego powód był że woli od okna że ładne widoki w sumie dobry powód jak na odmowę kiedy jedziesz pociągiem o 1 w nocy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AxlRose: zrozumiałabym jakby zażądała, zagroziła, kazała spadać w podskokach ale po prostu grzecznie poprosiła. No ale bo to kobieta to trzeba się od razu unieść honorem, bo każda to przecież p0lka. Tak jak pisali wyżej odstaw wykopa, bo Ci szkodzi i ewidetnie Cię odciął od empatii o oduczył zasad zachowania się w społeczeństwie...
@AxlRose to co zrobiłeś generalnie nie miało żadnego znaczenia, nie przesiadles się - whatever.
Powód dla którego to zrobiłeś świadczy, że jesteś idiotą i miesza ci się redpill i funkcjonowanie w relacjach damsko - męskich, z normalnym funkcjonowaniem jako spoko człowiek w społeczeństwie.