Wpis z mikrobloga

@keyoo0: z tym, że 3.0TFSI to nie to samo co te badziewne 2.0 czy 1.8TFSI. 3.0 nie boryka się z takimi problemami jak mniejsze silniki, a do tego jest na kompresorze ()

@CapoDiPtakMuzzapi jeszcze by mnie tam ukamieniowali XD
@KiiK6: mnie korci kupić sprowadzonego r34 (Stock bez tuningów), bo jest o dziwo tańszy niż myślałem, tj. ok. 25k. no ale co jak mój budżet polaka biedaka za bardzo nie pozwala. ahh, a byłoby fajnie.
@keyoo0: mnie się osobiście japońska motoryzacja nie za bardzo podoba, mojemu sercu zawsze bliższa była niemiecka, ale nowe Lexusy w coupe wyglądają świetnie, tak samo z resztą jak nowa supra, ale supra to pewnie bardziej przez niemiecki motor który w niej siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SpalaczBenzyny: jak na razie w 10 msc 20tys, teraz od października będzie trochę więcej bo na studia 80km w jedną stronę.
Diesla nie kupiłem ze względu na duże przebiegi, ale z racji tego, że 2.0TFSI z tamtego okresu były badziewne, a 3.0TFSI był poza moim budżetem, więc wybór padł na mniejsze zło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@i-kamieni-kupa: w pewnym sensie remont był ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) skrzynia biegów jest źle zaprojektowana i się wyrabiają gniazda w których są osadzone łożyska i flansze przegubów. Koszt tulejowania obudowy skrzyni biegów to 1000zl.

Temat można zgłębić wpisując w google "audi a4 stukot na biegu jałowym"