Wpis z mikrobloga

Mirki, jest tu ktoś może mieszkający w Wielkiej Brytanii? Jak wygląda obecnie ekspansja inpostu i ich paczkomatów w Zjednoczonym Królestwie? Bo słyszałem, że mieli poważnie wchodzić na rynek, ale w sumie nie wiem jak to się skończyło.
#wielkabrytania #uk #gb #inpost #paczkomaty
  • 7
  • Odpowiedz
@Virek2: nijak - paczkomaty w UK sie nie przyjely. Amazon ma porozstawiana swoje ale jakos nigdy z nich nie korzystalem i nie widzialem/slyszalem by ktokolwiek inny korzystal.
  • Odpowiedz
@Virek2: widziałam paczkomaty w Ealing parę lat temu, ale ciężko powiedzieć, żeby się przyjęły.
@shaki24: Amazon ma też swoje punkty odbioru i w zasadzie można odbierać paczki w wielu sklepach bądź np w pralniach czy innych miejscach.
  • Odpowiedz
@asique: dokladnie tu po paczke idziesz do osiedlowego sklepiku. W sumie o ile pomysl Brzoski uwazalem za genialny to po tym jak odebralem paczke pd jakiegos kuriera w sklepiku 200m od domu poddaje w watpliwosc jego geniusz. Po co one komu?
Z kolei ebay ma podpisana umowe z argosem.
  • Odpowiedz
@Virek2 Stoją paczkomaty, chciałem skorzystać. Z powodu braku paczek przez 3 miesiące moja z Polski nie wyjechała, obecnie inpost już chyba nawet nie oferuje paczek do uk. Nie wiem jak lokalnie w uk. Z automatu amazon korzystałem kilka razy i nigdy nie widziałem nikogo innego z nich korzystającego.
  • Odpowiedz
@Virek2: jest paczkomat inpostu obok tesco u mnie w miescinie, nigdy nikogo nie widzialem kto uzywal. Amazon i wiekszosc innych firm zostawia paczki w podanym miejscu albo jak koledzy pisali w sklepie, kebabie itp i tak jest szybciej podejsc na druga ulice do sklepu niz jechac do paczkomatu
  • Odpowiedz