Wpis z mikrobloga

Witam mireczki
Ostatnio zacząłem używać swojego zapasu Baccarat Rouge 540 i powiem szczerze, jestem na kolanach przed Panem Kourkdjian.
Nie Enigma nie Layton, to Baccarat gdybym był zmuszony wybrać jako jedyny zapach do końca życia, wybrałbym bez mignięcia.
To jest ten zapach który poprawia mi nastrój nieustannie, a pisze nieustannie bo wersja EDP projektuje non stop, ja go czuje wiele godzin przy każdym ruchu szyją. Moim zdaniem nie opłaca się wchodzić w ekstrakt gdyż mimo że jest jeszcze mocniejszy to EDP spokojnie rozwala parametrami i nie jest tak drogi jak ekstrakt.
No właśnie pomyślałem że robię spory zapas żeby mi go starczyło na całą ponurą jesień i dlatego chciałbym rozebrać 200ml, żebyśmy mieli dobrą cenę:
Maison Francis Kourkdjian Baccarat Rouge 540 EDP - 6,9/ml. Do oddania 140ml, + dwa oryginalne dekanty Francisa po 11ml po 75zł, na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Zdjęcia w komentarzu.
Oryginalne dekanty sprzedam tylko jak się cały baccarat rozbierze !
FRAGRA
RECENZJA

Znacie już trochę MEMO które rozbieraliśmy ? Jak Wam się podoba ?
IMO to druga marka po MFK która prawie w całości mnie przyciąga, tam niema słabych perfum.
African Leather to kozak, ale powiam Wam szczerze, jeszcze lepszy jest Oriental Leather. Bardziej wyraźny, zbudowany wokół wanili, skóry i przypraw, ale w stylu MEMO ze skórą w tle a nie in your face.
Parametry bardzo dobre, jak na cała markę.
To w ogóle nowość od memo, a cena będzie po kodzie od samego producenta.

MEMO Oriental Leather - 10,80/ml. Do odlania 40ml.Jeśli przekroczymy butelke, mogę wziąc dwie max trzy.
FRAGRA
Wiecie że nie rozbieram już średniaków, ogólnie będe już rzadko rozbierał. Bo szukam tylko bardzo dobrych cen i bardzo dobrych zapachów, trafionych w 100%

Dekanty +3zł od 5ml do 30ml. Wysyłka paczkomat +15zł.
#perfumy #rozbiorka
SnoobDuog - Witam mireczki
Ostatnio zacząłem używać swojego zapasu Baccarat Rouge 54...

źródło: comment_KALe9lXdbE5ee7x0kIcUReDis8w3qLjs.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Frollo: Dla mnie to sztos z którym chciałbym chodzić non stop, i czuć go dla siebie, mając gdzieś jak odbiorą inni. Bo ja czuję dobrze człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję że Cię nie zawiodę ;)

Pozostaje 5ml MEMO do 1 flaszki.
Pozostaje 65ml baccarata.
  • Odpowiedz