Wpis z mikrobloga

Już nawet nie chodzi o to by wygrywać ciągle życie jak dan bilzerian wystarczy te 5k netto, własne mieszkanie, jakaś różowa co pokocha, robota po której nie wraca człowiek padając na pysk, jakieś małe grono z którym można od czasu do czasu wyskoczyć na piwko i ja bym miał swoją małą utopię a jak jest ? lepiej nie mówić #przegryw
  • 23
  • Odpowiedz
@kluskizserem: nie sądzę że to januszowate myślenie czy ograniczone bardziej bym powiedział że każdy ma jakiś pułap który by chciał osiągnąć i w spokoju sobie wegetować mogąc powiedzieć coś w tym życiu mi się udało nie daj sobie wmówić że ktoś jest ograniczony bo nie miał eurotripa przed 22 rokiem życia a jego zawód jest inny niż syn czy córka

@pro666full: nie chciałem żeby mnie aż tak poniosła fantazja (
  • Odpowiedz
  • 2
@kluskizseremmam to samo. Moim największym marzeniem jest własny kąt, bo całe życie na walizkach i wynajmie i naprawdę się czuje paskudnie że nie mam swojego miejsca na świecie, nie mam dokąd wrócić, nie mam gdzie się udać kiedy wszystko się #!$%@?, nie mam azylu...
A drugim marzeniem jest rozwijająca praca na umowę o pracę.
A jak już będę miała własny kąt to nawet 3k netto mi wystarczy, bo na rachunki będzie i
  • Odpowiedz
@Gandern ale w zasadzie opisales wygryw zycia, bo taki Dan bedzie mial ciezko o szczera milosc i lojalnych przyjaciol co nie sa z nim tylko dla kasy. Myslisz ze chcesz malo a tak na prawde to bardzo duzo wymagasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandern: jak czlowiek mial 20 lat to myslal ze moze wszystko i zdobedzie wszystko. jak czlowiek ma 30 lat to nagle marzy tylko o czyms takim jak napisales :D
  • Odpowiedz